Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Ajda Pekkan’dan Zeki Müren paylaşımı! 27. mevt yıldönümünde…

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan meslektaşı Zeki Müren’in 27. ölüm yıldönümünü sosyal medya hesabından andı. Eski bir fotoğraflarını paylaşarak not düşen Ajda Pekkan, paylaştığı eski fotoğrafları ile binlerce beğeni aldı. Ünlü sanatçıyı sevenleri yalnız bırakmadı.

Sesi ve şarkılarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü sanatçı Ajda Pekkan, Zeki Müren’i sosyal medya paylaşımıyla andı. Zeki Müren’in 27. ölüm yıldönümünde sosyal medya hesabından nostaljik bir fotoğraflarını paylaşan Ajda Pekkan, paylaştığı fotoğraf ile takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Ajda Pekkan ın Zeki Müren paylaşımı

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Ünlü sanatçı paylaşımına “Hasret ve Saygıyla …” notunu düştü. Takipçileri desteğini eksik etmedi. Ajda Pekkan’ın Zeki Müren ile yer aldığı fotoğrafa ünlü sanatçının birçok takipçisi “Mekanı cennet olsun” şeklinde yorum yaparak Zeki Müren’in ölüm yıldönümünü andı. 

Ajda Pekkan

 GENÇLİK HALİ DİKKAT ÇEKTİ!

Şarkılarıyla popülaritesini kaybetmeye Ajda Pekkan’ın Zeki Müren ile fotoğraflarındaki  gençlik hali takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Ünlü sanatçının gençlik haline birçok hayranı “Zarafet ve “Asalet” şeklinde yorumlar düştü. Ajda Pekkan’ın Instagram hesabında 700 bine yakın takipçi kitlesi bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Selçuk Bayraktar İstanbul Boğazı yüzerek geçti! Babası Özdemir Bayraktar’ı andı

Leave feedback about this

  • Rating