Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Almanya’nın en fazla dinlenen radyosunda özel anons ile yayınlandı! Ajda Pekkan’ın o müziği…

Süperstar Ajda Pekkan’ın Türk pop müzik tarihinin en önemli bestecisi, Şehrazat’ın Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute (saygı) albümü için yeniden yorumladığı “Aşklayalım” şarkısı Almanya’nın en fazla dinlenen radyosunda özel anons ile yayınlandı.

1990 yılında Süperstar Ajda Pekkan tarafından yorumlanan “Yaz Yaz Yaz” şarkısı ile Türk pop müziğinin endüstriye dönüşmesinde yeni bir kapı açan, Türk pop müzik tarihinin en önemli bestecisi,Şehrazat’ın Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute (saygı) albümü için Süperstar Ajda Pekkan tarafından yeniden yorumlanan “Aşklayalım” adlı parça Almanya‘nın en fazla dinlenen ulusal radyosu Big Fm‘de Reece yayınında özel anons ile yayınlandı. Alman starların yanı sıra dünya starlarının da yayınlandığı Alman radyosunda yayınlanan Süperstar Ajda Pekkan’ın şarkısı büyük gurur yaşattı.

Ajda Pekkan ve Şehrazat

YAPAY ZEKÂ DOKUNUŞU

Düzenlemesi Erhan Bayrak’a, söz ve müziği ise Şehrazat’a ait olan “Aşklayalım”ın tanıtım fotoğrafları yapay zekâ teknolojisi kullanılarak hazırlandı. Onur Özışık’ın dünden bugüne 14 portre fotoğrafını kullanarak oluşturmuş olduğu karelerin son dokunuşları ise ressamlar tarafından çizim teknikleriyle yapıldı.

Aşklayalım tanıtım fotoğrafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Çekimleri devam eden “Efsane” filminin setinde korkutan yangın! 2 büyükbaş hayvan telef oldu

Leave feedback about this

  • Rating