Nisan 22, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Turgay Başyayla ve paklık görevlisinin dansı viral oldu! Bir anda sahneye atlayıp…

Afyonkarahisar’da sahne alan ünlü sanatçı Turgay Başyayla’nın konseri sırasında dikkat çeken anlar yaşandı. Temizlik görevlisi Uğur Turhan elindeki süpürgesi ile bir anda sahneye fırladı ve ünlü sanatçıyla karşılıklı dans etti.

“Kerimoğlu”, “Kahveyi Kavururlar”, “Nazlıcan” ve “Silvanlım” gibi parçalarla geniş hayran kitlelerine ulaşan ünlü sanatçı Turgay Başyayla, şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan “Sen Türkülerini Söyle” programındaki renkli sunumuyla adından söz ettiriyor.

Turgay Başyayla

Konser maratonuna da hız kesmeden devam eden ünlü sanatçı, geçtiğimiz akşam Türkiye’nin UNESCO tescilli üç gastronomi şehrinden biri olan Afyonkarahisar’da Uluslararası GastroAfyon Turizm ve Lezzet Festivali çerçevesinde sahne aldı.

Turgay Başyayla konseri

Birbirinden güzel türküleri sevenleriyle hep bir ağızdan seslendiren Başyayla, “Bahçe Duvarından Aştım” şarkısını söylerken bir anda Afyonkarahisar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından konser alanında temizlik için görevlendirilen Uğur Turhan elindeki süpürgesi ile sahneye fırladı. 

Turhan bir an olsun elinden bırakmadığı süpürgesi ile ünlü sanatçıya eşlik etti ve karşılıklı misket havası oynadılar. Temizlik görevlisi ve Başyayla’nın performansı büyük beğeni toplarken Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sosyal medya hesabından o anları gülücük emojileri ile “Mesai arkadaşımız işine 2 dakika ara veriyor ve dünya güzelleşiyor” başlığı ile paylaştı.

Turgay Başyayla ve Uğur Turhan

Leave feedback about this

  • Rating