Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Gupse Özay o fotoğraf hakkında birinci defa konuştu: “Bu bebek bizim değil”

Ünlü oyuncu Gupse Özay, kızları Jan Asya’yı kucaklarına aldıktan sonra ortaya çıkan doğumhane fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu. Özay yaptığı “Bu bebek bizim değil” açıklamasıyla o fotoğrafların gerçek olmadığını açıkladı.

2014 yılında “Deliha” adlı filmin setinde tanışarak birliktelik yaşamaya başlayan ünlü oyuncular Gupse Özay ile Barış Arduç çifti, 2020 yılında hayatlarını birleştirdi. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında kızları Jan Asya‘yı kucaklarına alan çift gözlerden uzak yaşadıkları evliliklerinde kızları Jan Asya’yı gizleme kararı almıştı. Kızları ile hiçbir sosyal medya paylaşımında bulunmayan çifte ait olduğu iddia edilen doğumhane görüntüleri ise sosyal medyada çok konuşulmuştu. Özay o fotoğraflar hakkında ilk kez açıklamada bulundu.

Gupse Özay ve Barış Arduç çifti

SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Barış Arduç ve Gupse Özay çiftinin, kızları Jan Asya’yı kucaklarına aldıkları andan bir görüntü olarak paylaşılan fotoğraf sosyal medyada oldukça fazla ilgi görmüştü. Ünlü oyuncu Gupse Özay, viral olan görüntülerle ilgili olarak sessizliğini bozarak ilk kez konuştu.

Gupse Özay sessziliğini bozdu

“BEBEK DE BİZİM DEĞİL”

Özay paylaşımında şu ifadeleri kullanarak fotoğrafın gerçek olmadığını vurguladı:

“Doğumdan beri şu fotoğraf dolaşıyor internette. Bu biz değiliz. Bebek de bizim değil. Photoshop! Yeni fotoğraflarımızı alıp birleştirmişler! Ben full makyaj böyle bakımlı güzel doğurmadım inanın”

Gupse Özay ilk kez konuştu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Konser sırasında duygulanan Bengü gözyaşlarına boğuldu! “Ağla Kalbim” şarkısı binlerce kişi tarafından…

Leave feedback about this

  • Rating