Nisan 20, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Yalı Çapkını’nın son kısmı toplumsal medyada gündem oldu! Olağan saatinden erken bitti

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkını’nın son bölümünde izleyicileri şaşırtan bir olay yaşandı. Dizinin yayınlanan son bölümü normal yayın saatinden erken bitince merak konusu oldu. Dizinin erken bitmesinin sebebi bakın ne çıktı? İşte detaylar…

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer , Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı ve Beril Pozam gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı, ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını geçtiğimiz Cuma akşamı 39. bölümüyle ekranlara geldi. İkinci sezona iddialı bir giriş yapan dizinin yayınlanan son bölümünün normal yayın saatinden erken bir saatte bitmesi kafalarda soru işareti oluşturdu. Büyük ilgiyle takip edilen dizinin erken bitmesi izleyicilerin dikkatini çekti.

Yalı Çapkını

SEBEBİ BELLİ OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; yayınlanan en son bölümüyle ekranlara gelen dizi Yalı Çapkını bu hafta, geçen haftalara göre daha erken bir saatte bitti. İddialara göre dizinin daha sonraki hafta şehir dışında yapılacak çekimleri ve Ferit karakteriyle tanınan genç oyuncu Mert Ramazan Demir‘in ünlü bir markanın iş birliğiyle yapılan dergi çekimi için Paris‘e gitme programı nedeniyle birkaç sahnenin kısa tutulduğu öne sürüldü. Sıklıkla eleştirilere de maruz kalan dizinin son bölümünün kısa sürmesinin ardından sosyal medyada “Gelen linçlerden dolayı bazı sahneler kesildi sanırım” yorumları yapıldı.

Yalı Çapkını erken bitti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ateş Kuşları 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ateş Kuşları 26. bölüm fragmanında neler oluyor!

Leave feedback about this

  • Rating