Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Ay Üretim’den duygulandıran Tuncel Kurtiz paylaşımı! 10. vefat yıl dönümünde…

Ay Yapım, Ezel dizisindeki Ramiz Dayı karakteriyle bilinen ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz’in 10. ölüm yıl dönümünü, nostaljik bir video ile andı. Tuncel Kurtiz’in daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan dizi setindeki halleri, sevenlerine duygu dolu anlar yaşattı.

2009 yılında ekranlarda yerini alan ve uzun bir süre hafızalardan kazınmayan Ezel dizisinin meşhur Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz’in dizi setinde dans ettiği görüntüleri ilk kez yayınlandı. Günümüzde bile sözleri ve videoları ile sık sık sosyal medya gündemine gelen ünlü oyuncu Tuncel Kurtiz, 2013 yılında gelen ani ölüm haberi ile sevenlerini üzmüştü. Ünlü oyuncunun kalp krizi nedeniyle vefat ettiği öğrenilmişti.

VEFATININ 10. YILINDA BÖYLE ANILDI

Oyuncu, senarist, yönetmen, yapımcı ve aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Tuncel Kurtiz, onuncu ölüm yıl dönümünde yeniden anıldı. Ezel dizisinin yapımcısı olan Ay Yapım, Kurtiz’in daha önce hiç yayınlanmamış görüntülerini paylaştı. Ünlü oyuncunun Ezel dizisinin setindeyken Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte Ankara havası oynadığı ve sarıldığı video, tüm izleyenleri duygulandırdı. 

Tuncel Kurtiz

“SEVGİ VE ÖZLEMLE ANIYORUZ”

Vefatının ardından Balıkesir’in Edremit ilçesinde bir mezarlığa defnedilen Tuncel Kurtiz’in dizi setindeki neşeli halleri sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Ay Yapım, paylaşımı sırasında “Aramızdan ayrılışının 10. yılında eşsiz kişiliği ve benzersiz oyunculuğuyla hepimizde derin izler bırakan çok sevgili Tuncel Kurtiz’i sevgi ve özlemle anıyoruz.” ifadelerini kullandı. Birçok sosyal medya kullanıcısı gönderinin yorumlarına Ezel dizisinden replikler yazarak sevenlerine yeniden baş sağlığı diledi, ünlü oyuncuyu neşeli halleri ile andı. 

İşte o görüntüler;

Tuncel Kurtiz 10. ölüm yıl dönümü paylaşımı

Tuncel Kurtiz ve Kenan İmirzalıoğlu

Tuncel Kurtiz ve Kenan İmirzalıoğlu

Leave feedback about this

  • Rating