Nisan 22, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Aile dizisinin 14. kısım fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler ve Canan Ergüder gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi “Aile”, 7 Mart 2023’te Show TV’de izleyicisiyle buluştu. Yayınlandığı ilk bölümle dikkatleri üzerine çeken dizinin 14. bölüm fragmanı da izleyenlerde büyük heyecan uyandırdı. Peki 14. bölümde neler yaşandı? Detaylar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk bölümüyle reyting sıralamasında ilk sıraya yerleşmeyi başaran dizi “Aile” gerek oyuncularıyla gerekse konusuyla büyük ilgi çekti. Güçlü oyuncu kadrosuyla izleyenlere seyir keyfi veren dizi sosyal medyada şimdiden en çok konuşulanlar arasında girmeyi ve Salı günlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı. İlk bölümü 7 Mart 2023‘te yayınlanan dizinin yeni sezonu da büyük heyecanla bekleniyor.

Peki 14. bölümde neler yaşanacak? İşte Aile dizisi 14. bölüm fragmanı…

Aile dizisi

İLK BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Heyecanlı giriş yapan dizinin ilk bölümü babasından sonra Soykanlar ailesinin başına geçen Aslan Soykan ile Pskikolog Devin‘in İzmir uçağında yollarının kesişmesi ile başlar. Yolu Devin ile kesişen Aslan, Soykanlar’a “aile” olduklarını hatırlatan tek yer olan sofraya geç kalır. Kendisinin gözbebeği olan Aslan‘ın Devin’e kapılacağını hisseden Hülya Soykan ise tehlikenin farkına varır. Farklı ailelerden olan Devin ve Aslan’ın ortak noktaları ise aileleridir.

Aile dizisi yeni bölüm

“14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI”

SEVİLEN DİZİDE YENİ SEZON BAŞLADI

Yeni sezona giriş yapan dizi kaldığı yerden 14. bölümüyle  devam ediyor. Yeni sezon fragmanı yayınlanan dizinin 14. bölüm fragmanında Aslan‘ın ailesini yeniden bir masada topladığı ve Devin‘le Aslan’ın aşk üzerine yaptığı konuşmalar dikkat çekti. Zengin kadrosuyla da ilgi gören diziye yeni sezonda ünlü oyuncu Selin Şekerci; Avukat Serap Vural, usta oyuncu Ayda Aksel; Aslan’ın halası Nedret olarak ve Alper Çankaya ise Bedri karakteriyle dahil oldu.

AİLE DİZİ KONUSU

Babasının trajik ölümünün ardından tanınmış ve büyük ailelerden olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan ile kendisi gibi ailesinden yara alan psikolog Devin’in yollarını kesişmesini konu alan dizi, “aile” kavramının en tartışmalı yönlerini izleyenlere aktarmaktadır.

Aile dizisi on dördüncü bölüm fragmanı

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya‘nın yer aldığı dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ: Aslan Soykan, Serenay Sarıkaya: Devin Akın, Nejat İşler: Cihan Soykan, Nur Sürer: Hülya Soykan, Canan Ergüder: Leyla Soykan Sayıcı olarak yer alıyor.

Aile dizisi oyuncuları

Leave feedback about this

  • Rating