Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Pelin Akil’den yeni sinema müjdesi! “Bahsederken bile gözlerimi dolduran bir proje”

Yaz tatili dönüşü İstanbul City’s Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu Pelin Akil, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Yer aldığı projeler hakkında konuşan ünlü oyuncu, yeni filminden bahsetti. Pelin Akil, “Beni gerçek anlamda gururlandıracak, çok heyecanlandıran bir proje” şeklinde konuşarak sevenlerine yeni filminin müjdesini verdi.

Geçtiğimiz günlerde City’s Nişantaşı’nda görüntülenen oyuncu Pelin Akil, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Tatil sezonunu kapatarak ailesiyle İstanbul’a dönen Akil, yaz tatilini dolu dolu geçirdiklerinden bahsetti. Yeni bir film projesinden bahseden ünlü oyuncu görüşmelerin devam ettiğini dile getirdi. 

Ben Bu Cihana Sığmazam Firuze karakteri

“BENİ ÇOK HEYECANLANDIRAN BİR PROJE!”

Yer aldığı projelerde oyunculuk performansıyla sık sık gündeme gelen Pelin Akil, ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin başrol kadrosunda yer alıyor. Muhabirlerin ‘yeni bir projede yer alıyor musunuz?’ sorusunu heyecanla karşılayan ünlü oyuncu, bir film görüşmesinde olduğundan bahsetti. Akil, “Şu an bir şey söyleyemiyorum ama beni gerçek anlamda gururlandıracak, çok heyecanlandıran bir proje. Bahsederken bile gözlerimi dolduran bir proje. O kadar söyleyebilirim. Gelişme oldukça size bilgi veririz” şeklinde konuştu. 

Pelin Akil ve ailesi

“DOLU DOLU TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARTTIK”

Sosyal medya hesaplarındaki paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Pelin Akil, eşi Anıl Altan ve ikiz kızları Alin-Lina ile yaz tatilinde yaşadıklarından bahsetti. Yaz sezonunu Göcek’teki tekne tatili ile sonlandırdıklarını dile getiren ünlü oyuncu, tatilleri için “Daha sonra Mikanos’a gittik, o yolculuk bizi yordu. Aktarmalı yolculuk olduğu için çocuklar yoruldu ama sonra dolu dolu tatilin keyfini çıkarttık” ifadelerini kullandı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Çekimleri devam eden “Efsane” filminin setinde korkutan yangın! 2 büyükbaş hayvan telef oldu

Leave feedback about this

  • Rating