Aralık 10, 2023
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Kanser tedavisi gören oyuncu Ayçin Tuyun’dan yürek yakan itiraf: Nişanlımdan gizledim zira…

Kanser sebebiyle bir süredir ekranlardan uzak kalan ve tedavi gören oyuncu Ayçin Tuyun, saçlarını kazıttıktan sonra peruk kullanmaya başlamıştı. Geçtiğimiz haftalarda ameliyat masasına yatan ünlü oyuncu, yürek takan bir itirafta bulundu. Kanser olduğunu bir süre yönetmen nişanlısından sakladığını anlatan Tuyun, “Çekimler bittiğinde otel odasında kanser olduğumu dile getirdim. Karşımda adeta donup kaldı.” dedi.

“Küçük Kadınlar”, “Ömre Bedel”, “Kız Annesi”, “Dedemin Dolabı”, “Bir Yusuf Masalı” ve “Beyaz Gelincik” gibi birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Ayçin Tuyun, bir süredir meme kanseri nedeniyle tedavi görüyor. Kemoterapi nedeniyle dökülen saçlarını kazıtarak peruk kullanmaya başlayan genç oyuncu, geçtiğimiz hafta önemli bir ameliyat geçirmiş ve sağlık durumunun daha iyi olduğunu dile getirmişti.

Ayçin Tuyun

Başrolünde yer aldığı “Kısasa Kısas” filminin çekimlerinde kanser olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, yürek sızlatan bir itirafta bulundu. Projenin yönetmenliğini yapan nişanlısı Habib Göktekin’den bir süre hastalığını gizlediğini açıklayan Tuyun, hastalığını belli etmeden filmin çekimleri tamamladığını dile getirdi.

Ayçin Tuyun ve Habib Göktekin

HASTALIĞINI NİŞANLISINDAN GİZLEMİŞ!

Çekimler tamamlandıktan sonra nişanlısına gerçeği söylediğini ifade eden Tuyun, konu hakkında şöyle konuştu:

“Dünyanın en iyi aksiyon oyuncusu olma hedefi vardı. Etkilenmesin diye çekim bitene kadar söylemedim. Sonra otel odasında gerçeği anlattığımda donup kaldı.”

“O BENİM KRALİÇEMDİ”

Göktekin ise o anlar hakkında “Tarifsiz bir andı. Bana ‘Artık yarım bir kadınım, istersen hayatımdan gidebilirsin’ dedi. Oysa o benim kraliçemdi… Ona ‘Birlikte başaracağız. Bu tatlı, deli, kendinin artık yarım bir kadın olduğunu söyleyen seninle dünyada çok ses getireceğiz’ dedim.” şeklinde konuştu.

Ayçin Tuyun

AYÇİN TUYUN’UN HASTALIK SÜRECİ HAKKINDA DETAYLAR

Geçtiğimiz hafta ameliyat olan Ayçin Tuyun, ameliyat sonrası sosyal medya hesabından bir video paylaşarak sağlık durumu hakkında hayranlarına bilgi verdi. Yaşadığı zorlu günlere rağmen yüzünden gülümsemeyi bir an olsun eksik bırakmayan ünlü oyuncu, “Hastalık ve sağlık biz insanlar için hiç bir şeyin kalıcı olmadığı bu dünyada kanserde vücudumda bir misafirdi. Onu güzel ağırlamayı ve sonrasında gülümseyerek uğurlamayı seçtim. Bilirsiniz sertlik sertliği doğurur, siz ne verirseniz hayatta size aynı şekil karşılık verir” sözleriyle herkesi duygulandırdı.

Ayçin Tuyun ameliyat oldu

“BENİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADINIZ”

Tedavi sürecinde kendisini yalnız bırakmayan yakınlarıyla da bir fotoğrafını paylaşmayı ihmal etmeyen Tuyun, “Hayatımın en zor anlarında yanımda oldunuz can dostlarım. Çok duygulandım. Beni hiç yalnız bırakmadınız” ifadelerini kullandı.

Ayçin Tuyun sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı

GEÇTİĞİMİZ AYLARDA İLK KEZ PERUKSUZ HALİNİ PAYLAŞMIŞTI!

3 aydır aldığı tedavinin olumlu sonuçlar verdiğini ve bu süreci atlatacağına dair umudunu kaybetmediğini dile getiren Tuyun, “Kansere inat gülümse” notuyla ilk kez peruksuz halini paylaştı. Sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendirmeyi ihmal etmeyen Tuyun, hayranlarının desteğine “Kanserle mücadelem devam ediyor. Hep yeniyorum diyorum, inanıyorum. Her şeye rağmen dimdik ayakta ve hayattayım” sözleriyle karşılık verdi.

Ayçin Tuyun son hali

Hemen ardından bir paylaşım daha yapan Tuyun, “Kansere inat gülümse. Her şeye rağmen ayakta ve hayattayım” notuyla hayranlarına seslendi. 

Ayçin Tuyun peruksuz hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

CZN Burak ile Bakhtiyor’un yemek videosu büyük beğeni topladı

Leave feedback about this

  • Rating