Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Kolpaçino 4’üncü sinemasıyla geri dönüyor! Kolpaçino 4 4’lük sinemasının fragmanı yayınlandı

3 filmden oluşan ve Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı “Kolpaçino” film serisi, 7 yıllık hasretin ardından 4’üncü filmiyle beyaz perdede izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. 24 Kasım’da vizyona girecek olan yapımın heyecanla beklenen tanıtım filmi yayınlandı.

Ünlü oyuncu Şafak Sezer‘in yazıp yönettiği “Kolpaçino” serisi sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla bir dönem fırtına gibi esmişti. Vizyona girdiği andan itibaren sinema severler tarafından yoğun bir ilgi gören yapım, yıllar geçmesine rağmen geniş bir hayran kitlesine sahip. 

Kolpaçino serisinden sahneler

Son olarak 3’üncü filmi “Kolpaçino 3. Devre” ile izleyenlerin karşısına çıkan sevilen yapımdan geçtiğimiz aylarda hayranlarına müjdeli bir haber geldi. Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ebubekir Öztürk, Serkan Şengül gibi birbirinden ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı yapımın yeni filminde İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Cengiz Kurtoğlu ve Mehmet Ali Erbil de oynayacak.

Kolpaçino 4 fragman

24 Kasım’da “Kolpaçino 4 4’lük” ismiyle vizyona girecek olan yapımın tanıtım filmi yayınlandı. İşte, sinema tutkunlarını ekran başına kilitleyen o fragman…

SERİNİN BAŞROLLERİ BİR ARAYA GELMİŞTİ!

Geçtiğimiz akşam serinin oyuncularından Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Abidin Yerebakan, Serkan Şengül ve yapımcı Polat Yağcı’yla Kile adlı mekanda yemek yiyen Şafak Sezer, sosyal medya hesabından “Beşli masa” notunu düştüğü bir kareyi paylaştı.

Şafak Sezer Twitter paylaşımı

Yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sezer, Kutsal Damacana 4’ün yakaladığı başarının mutluluğunu dile getirerek “152 hafta sonra ‘en iyi çıkış yapan komedi filmi’ oldu. İzleyicilere müjdeyi verelim: Yeni sezona Kolpaçino hazır” şeklinde konuştu.

Kolpaçino oyuncuları

Leave feedback about this

  • Rating