Nisan 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Kanser tedavisi gören Tanyeli’den yeni haber geldi! Tanyeli’nin son durumu

Kısa süre önce pankreas kanserine yakalandığı öğrenilen Tanyeli, tedavisine devam ederken saçlarını kazıttığı anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumu hakkında sık sık bilgi veren Tanyeli’den yeni haber geldi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Tanyeli sahne adıyla bilinen Öznur Kral, bir süredir ailesi ile birlikte Avustralya’da yaşıyordu. Kısa bir süre önce pankreas kanserine yakalandığı öğrenilen 52 yaşındaki Tanyeli, tedavisine devam ediyordu. Son olarak sosyal medya hesabı üzerinden sağlık durumu hakkında bilgi veren Tanyeli, yeni bir paylaşımda bulundu. Uzun ve yorucu bir süreçten geçen Tanyeli, yeni paylaşımında sevenlerine sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Kanser tedavisine devam eden müzisyenin İtalya‘da podyuma çıkacağı öğrenildi.

Tanyeli

MİLANO FASHION WEEK’TE PODYUMA ÇIKACAK

Sosyal medya hesabı üzerinden uçakta olduğu anlardan bir video paylaşan Tanyeli paylaşımında “Milano Fashion Week’te podyuma çıkacağım. Sosyal sorumluluk kapsamında kansere dikkat çekip farkındalık için podyumda yürüyeceğim” ifadelerini kullanarak Milano Fashion Week’te kansere dikkat çekmek için İtalya’ya gittiğini açıkladı. Tanyeli, İtalya‘ya gitmeden önce ise yolculuk öncesi güzellik merkezinde bakım yaptırdı.

“ALLAH BÜYÜK”

Sağlık durumuyla ilgili son durumunu da sevenleriyle paylaşan Tanyeli, bir başka paylaşımında ise “Biliyorsunuz iki gün önce çıkacaktım ama iyi beslenemediğim söylendi. Beni besliyorlar sağ olsunlar. Bugün son serumumu alıyorum. Son iki üç gün zordu benim için. Bugün toparlandım. Saçlarımı Rapunzel gibi uzattım. Kusura bakmayın çok bakımlı çıkmak isterim karşınıza ama durumlar böyle. Yine de saygısızlık olmasın diye uygulama kullanıyorum. Çünkü uygulama kullanmazsam cildim biraz daha sarı olabilir. Saçlar o kadar önemli değil, önemli olan sağlık olsun. Mesajlarınızı okuyorum. Hiçbirine dönemedim. Gerçekten çok ama çok zordu. Kafamı kaldıramadım. Neyse şikayet yok, şükür var. Allah büyük.” ifadelerini kullanmıştı.

Tanyeli Milano Fashion Week

NE OLMUŞTU?

O ANLARI SEVENLERİYLE PAYLAŞTI

Yakalandığı pankreas kanseri sebebiyle tedaviye başlayan ünlü isim saçlarını kazıttığı anları sosyal medya hesabı üzerinden sevenleriyle paylaşmıştı. Tanyeli son olarak sağlık durumu hakkında bilgi vermiş ve paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bu videoyu size borç biliyorum. O güzel mesajlarınızdan Allah razı olsun. Evet pankreas kanseri tanısı konuldu. Şu an hastanede yatıyorum. Çok şanslıyım. Doktorlarım sağ olsunlar çok umut vaadeden bir yolculuğa çıkarıyorlar beni. ‘Kaderle savaşamazsın’ dediğimde kötü bir şey söylemek istemedim. Eleştiri almışım. Evet kaderle savaşamazsın. Tevekkül ettiğin her şeyde bir mucize var, isyan ettiğiniz her şey ise bir sınav vardır. Bunu demek istedim aslında. Benim algıladığım, hissettiğim bu yönde. Böyle algılıyor, böyle okuyorum hayatı. Hayatı okumak çok önemli. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Dünyanın her yerinden dualar okunuyor. Hakkınızı helal edin. Sanat camiasındaki dostlarıma, iş dünyasındaki dostlarıma maddi manevi yanımda olmak isteyenlere Allah razı olsun. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum, çok moral oldu bana. Pazartesi günü saçlar biraz gidecek. Bu yolculuk öyle bir yolculuk. Bir uygulama yaptım, size güzel görüneyim diye. Kullanır mıyım, kullanmaz mıyım bilmiyorum. Ne gösterir hayat onu da bilmiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Ben tam teslimim. Tevekkül ediyorum. Çok çok teşekkür ediyorum. Zara’ya, Sibel Can’a, Pınar Eliçe’ye, Ebru Gündeş’e, Deniz Seki’ye, Hande Yener’e, Demet Akalın’a, Yılmaz Morgül’e, Fatih Ürek canım hiç yalnız bırakmıyor. En başta Ayşe Estetik, Hakan Altun… Çok seviyorum sizleri. İyi ki varsınız”

Leave feedback about this

  • Rating