Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Gülcemal’in yıldızı Murat Ünalmış, Bulgar kökenli Albena İlieva ile evlendi!

Sevda Kuşun Kanadında, Kurşun Yarası, Deli Gönül, Yer Gök Aşk dizilerindeki rolleriyle izleyenlerin beğenisini kazanan Murat Ünalmış, dün akşam saatlerinde Bulgar kökenli Albena İlieva (Nutiye Akar) ile nikah masasına oturdu. Ünlü oyuncuyu sevenleri yalnız bırakmadı.

Yer aldığı yapımlardaki performansıyla adından sıkça bahsettiren başarılı oyuncu Murat Ünalmış, dün akşam saatlerinde Bulgar kökenli Albena İlieva (Nutiye Akar) ile nikah masasına oturdu. Sade bir nikah töreni ile dünyaevine giren çiftin nikah şahitleri ise Murat Ünalmış’ın menajeri Abdullah Bulut, yakın arkadaşları Zafer Dülger ve Suat keskin oldu. 

Murat Ünalmış ve Albena İlieva (Nutiye Akar) ın nikahı

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI!

Murat Ünalmış, yer aldığı son projeleri Bir Zamanlar Çukurova ve Gülcemal dizilerindeki performansı ile oldukça konuşulmuştu. İstanbul’da gerçekleştirilen düğünde Murat Ünalmış ve Albena İlieva (Nutiye Akar) çifti gözlerden uzak sade bir nikah töreni tercih etti. Çiftin aile yakınları ve dostları onları bu mutlu günlerinde de yalnız bırakmadı. Instagram hesabında 603 bin takipçisi bulunan Murat Ünalmışise düğünlerine dair henüz bir paylaşımda bulunmadı. 

Murat Ünalmış ve Albena İlieva (Nutiye Akar) ın düğünleri

Murat Ünalmış ve Albena İlieva (Nutiye Akar)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Safir 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! “Feraye gelinimiz olacak…”

Leave feedback about this

  • Rating