Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Diyet

Bergüzarel Korel bir deri bir kemik kaldı! Zayıflama sırrını birinci kere paylaştı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel 8 ayda 20 kilo vererek eski fiziğine kavuştu. Üçüncü bebeğini kucağına aldıktan sonra hamilelik kilolarını vermeye çalışan güzel oyuncu bir deri bir kemik kaldı. Korel’in kilo verirken uyguladığı zayıflama sırrı ortaya çıktı. İşte, herkesin merak ettiği Korel’in zayıflama formülü…

2009 yılında kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 2010 yılında oğlu Ali’yi, 2020 yılında Han’ı 2021’de de kızı Leyla’yı kucağına aldı. üçüncü defa anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde yeni projesi için imaj değiştirmişti. Saçları sarıya boyatan güzel oyuncu 8 ayda 20 kilo vererek büyük bir değişim yaşadı.

BİR DERİ BİR KEMİK KALDI!

Bir deri bir kemik olan Korel’in zayıflama sırrı günler sonra ortaya çıktı. Fit haline dönen ünlü oyuncu bu süre zarfında sağlıklı beslendiği, yürüyüş yaptığı ve günde 1 saat yüzdüğü ortaya çıktı.

Bergüzar Korel bir deri bir kemik kaldı

8 AYDA 20 KİLO VERDİ

2. Sayfa’da yer alan habere göre, 8 ayda ameliyatsız 20 kilo veren oyuncu, yaz boyunca günde 2 saat yürüyüş yaptı ve 1 saat yüzdü. Sağlıklı beslenmesine özen gösteren ve bir diyetisyenin reçetesine göre beslenen Korel, setlere dönmeden önce bir de meme küçültme ameliyatı oldu. Ünlü oyuncu ameliyatın ardından üst bedeni de daha toplu ve zayıf görünmeye başladı.

Bergüzar Korel zayıflama sırrı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

ABD’li arıcı McKay Orton Kur’an’daki arı ayetlerine hayran kaldı! Paylaşımı mest etti

Leave feedback about this

  • Rating