Nisan 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Şeyma Subaşı boşanıyor! Lisanlara destan bir düğün ile evlenmişti

2018 yılında ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’dan boşanan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Mohammed Alsaloussi ile İstanbul’da nikah masasına oturmuştu. Subaşı, yaptığı son paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Şeyma Subaşı’nın Mısırlı milyarder eşi Mohammed Alsaloussi ile boşanacağı öne sürülüyor.

3 gün 3 gece süren düğünüyle magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile İstanbul’da nikah masasına oturmuştu. Ardından Marakeş şehrinde 3 gün 3 gece düğün yapan Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çiftinin boşanacağı öne sürüldü. Evlendikten sonra sosyal medyayı eskisi kadar kullanmayan Şeyma Subaşı’nın yaptığı son paylaşım dikkatlerden kaçmadı. Paylaştığı videoda evlilik yüzüğünü takmadığını fark eden takipçileri, Şeyma Subaşı’yı soru yağmuruna tuttu.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çifti nikah töreni

YÜZÜĞÜNÜ ÇIKARDI!

Sosyal medya hesaplarında 3 milyona yakın takipçisi bulunan Subaşı’nın Marakeş’te gerçekleştirilen dillere destan düğününden sonra balayı yeri merak konusu olmuştu.  Şeyma Subaşı, önce Japonya, sonra Bali’deki balayı tatilinden sonra adeta inzivaya çekildi. Instagram hesabında abonelik sistemine geçiş yapan Subaşı, ücret ödeyen takipçiler için bile kısıtlı içerikler paylaşıyordu. Uzun zaman sonra Rami Kütüphanesi’nin bahçesinden bir video paylaşan Şeyma Subaşı’nın parmağında evlilik yüzüğünün olmaması dikkat çekti. Subaşı’nın kısa süre içerisinde evlendiği Mısırlı milyarderden  boşanacağı iddia ediliyor.

Şeyma Subaşı

TAKİPÇİLERİ SORU YAĞMURUNA TUTTU!

Şeyma Subaşı’nın paylaşımına gelen ‘Yüzüğün nerede?’, ‘Yüzüğü yok’, ‘Yüzüğünü neden çıkardın?’yorumlarına Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çiftinden henüz bir açıklamada gelmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Murat Kekilli bir ilke imza attı! Yapay zekalı müzik klibi gündem oldu

Leave feedback about this

  • Rating