Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Magazin Yaşam tarzı

Yabani dizisinin Yaman’ı Halit Özgür Sarı kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Yeni sezonun beklenen dizisi Yabani, 12 Eylül Salı günü ilk bölümüyle izleyiciyse buluştu. Dizinin başrol oyuncusu Halit Özgür Sarı, oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplayarak sosyal medyada gündeme geldi. Peki, Yabani dizisinin konusu ne? Yabani dizisinin Yaman’ı, Halit Özgür Sarı kimdir?

Halit Özgür Sarı’nın başrol oyuncusu olduğu Yabani dizisi 12 Eylül Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Oyunculuğuyla izleyenleri hayran bırakan Halit Özgür Sarı’nın Yaban karakteriyle rol aldığı dizi yaşanmışlık ve mücadele temalarıyla ön plana çıkıyor. Bir dram dizisi olarak izleyiciye sunulan Yabani’nin yönetmenliğini Çağatay Tosun, senaryosunu ise Hilal Yıldız üstleniyor. Peki, dizi ne anlatıyor? Yaman karakteri, Halit Özgür Sarı kimdir?

 

DİZİNİN ‘YAMAN’ KARAKTERİ, HALİT ÖZGÜR SARI KİMDİR?

4 Ekim 1993’te İstanbul’da dünyaya gelen Halit Özgür Sarı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. 2018 yılında rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu, Hakan Muhafız, Şampiyon, Kardeşlerim ve Kırmızı Oda dizilerinde de gösterdiği performanslar ile ön plana çıkarak büyük bir başarı göstermiştir. Oyunculuğuyla izleyicilerin beğenisini kazanan Halit Özgür Sarı’nın aynı zamanda sosyal medya hesaplarında geniş bir takipçi kitlesi bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Ateş Kuşları 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ateş Kuşları 23. bölüm fragmanında neler oluyor!

Leave feedback about this

  • Rating