Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Deniz Seki’yi yıkan mevt haberi! Annesi Güler Seki hayatını kaybetti

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, anne acısıyla sarsıldı. Yıllardır beynindeki rahatsızlık nedeniyle tedavi gördüğü bilinen Güler Seki’den üzücü haber geldi. Deniz Seki’nin annesi Güler Seki hayatını kaybetti.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki annesinin ölüm haberiyle sarsıldı. Senelerdir beynindeki rahatsızlık sebebi ile tedavi gören Güler Seki bu sabah hayata gözlerini kapadı. Daha önce beynindeki rahatsızlık nedeniyle 4 kez ameliyat olduğu bilinen Güler Seki, 2019 yılında yeniden yoğun bakıma kaldırılmıştı. 

SOSYAL MEDYADAN ACI HABERİ DUYURDU!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki sosyal medya hesabı üzerinden annesi Güler Seki’nin vefat ettiğini duyurdu. 52 yaşındaki şarkıcı, “Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bazen konuşabiliyor, ‘Ne olur bana kızım de anne’ diyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem” ifadelerini kullanmıştı.

Deniz Seki

ÜNLÜ İSİMLERDEN TAZİYE YORUMU GELDİ

Seki’nin paylaşımına; Sibel Arna, Betül Demir, Gökhan Tepe, Günay Karacaoğlu, Pınar Altuğ, Ebru Akel, Aşkın Nur Yengi, Demet Evgar, Burcu Kara, Özge Ulusoy ve Hatice gibi birçok ünlü isimden taziye yorumu geldi.

“BEYİN KANSERİNE YAKALANDI YATALAK OLDU”

Ünlü şarkıcı, daha önce katıldığı bir programda ise annesinin kansere yakalandığını ve altı yıldır yatalak olduğunu söylemişti.  Seki, “Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bazen konuşabiliyor, ‘Ne olur bana kızım de anne’ diyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem” ifadelerini kullanmıştı.

Leave feedback about this

  • Rating