Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Cet Demirer’den heyecanlandıran kare! Yeni dizisi ‘Bir İhtimal Daha Var’dan birinci fotoğraf

Bursa Bülbülü filmiyle gişe rekorları kıran ünlü komedyen Ata Demirer, yeni dizisinin müjdesini vermişti. Demirer, Netflix’te yayınlanacak olan “Bir İhtimal Daha Var” dizisinin setinden herkesi heyecanlandıran ilk karesini paylaştı.

Son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelen ünlü komedyen Ata Demirer, yeni dizisi için harekete geçti. Demirer sosyal medya hesabından yeni dizisinin müjdesini duyurdu. Ünlü komedyen yeni dizisi “Bir İhtimal Daha Var”ı izleyiciyle Netflix’te buluşturmaya hazırlanıyor.

Bursa Bülbülü filmiyle büyük başarı yakalayan ünlü komedyenin yeni dizisi büyük heyecan uyandırdı.

BİR İHTİMAL VAR DİZİSİNDEN İLK KARE!

Büyük bir hızla çekimlerine başlanan dizinin setinden ilk kareler gelmeye başladı. İşte Esra Bilgiç ve Ata Demirer’li ilk kare…

Ata Demirer ve Esra Bilgiç bir ihtimal var

BİR İHTİMAL DAHA VAR DİZİSİ OYUNCULARI

Oyuncu kadrosunda Demirer’e Uğur Yücel, Esra Bilgiç, Lale Mansur ve Altan Erkekli gibi isimlerin eşlik edeceği dizinin hikayesi spor bahisleri yazarken tutmayan tahminleri nedeniyle hayatı tepetaklak olan İsa ve bu sırada hayatına giren “ruh” Refik’in macerasına odaklanıyor.

Yapımını BKM’nin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Algül otururken senaryosunu ise Deniz Akçay kaleme alıyor.

BİR İHTİMAL DAHA VAR DİZİSİNİN KONUSU?

Tutmayan tahminleri sebebiyle işinden olan İsa aynı zamanda düşman kazanmaya başlar. Hayatında her şey alt üst olurken İsa, evinde ölü bulunan ünlü iş adamı Refik’in ruhu ile karşılaşır ve içine düştüğü sıkıntılardan kurtulabilmek uğruna yepyeni bir maceranın peşine düşer.

Leave feedback about this

  • Rating