Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Cemre’ye ne olacak? Dilek Taşı konusu nedir? Dilek Taşı 5. kısım fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Dilek Taşı’nın merakla beklenen 5. bölümünün fragmanı yayınlandı. Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı gibi isimlerin paylaştığı dizinin yeni bölümü detayları merakla bekleniyor. Dilek Taşı 5. bölümü fragman izle…Peki, Dilek Taşı’nın konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı 4. bölümüyle 28 Eylül perşembe akşamı seyirci karşısına çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ve nefes kesen konusuyla kendine hayran bırakan Dilek Taşı dizisinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ı başrolde buluşturan yapımın son bölümünde Kenan ve Sevda’yı yakın bir halde gören Figen, nişan yüzüğünü Kenan’ın avucuna bırakır. Macide ise Cemre’yi götürür. Mustafa, Cemre’yi kurtarabilecek mi merak konusu olur. Dilek Taşı yeni bölüm fragmanı gelecek bölümden detaylar görmek isteyen seyircilerin gündemindeki yerini aldı. 

DİLEK TAŞI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Mustafa, Figen’in bütün çabalarına rağmen Cemre’yle birlikte köşkten ayrılmıştır. Kızıyla birlikte özgürce yaşayabileceği bir hayat kurmaktır amacı. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Türlü tehlikelerle dolu bir gece atlatırlar. Figen’in de gece boyunca gözüne uyku girmemiştir. Güneş doğarken evden çıkar Mustafa ve Cemre’yi bulmak için. Bahçede Kenan ve Sevda’yı yakın bir halde görünce dünya başına yıkılır. Nişan yüzüğünü Kenan’ın avucuna bırakıp Mustafa ve Cemre’yi bulmak üzere yoluna gider. Cemre önceki gece vedalaşırken Figen’e, babasının onu Dilek Taşına götüreceğini söylemiştir. Figen bir umutla oraya gittiğinde Cemre ve Mustafa gerçekten oradadır. Figen, Mustafa ve Cemre’nin gece boyunca yaşadıkları tehlikeyi öğrenir. Mustafa’ya yalvarır kimse uyanmadan köşke dönmeleri için. Mustafa, bir yol bulana kadar Cemre’nin güvende olacağı yerde kalmasını kabul eder. Figen ve Mustafa köşke dönerken Cemre’nin başına gelecek büyük kötülükten habersizdir.

DİLEK TAŞI DİZİSİ GERÇEK Mİ UYARLAMA MI?

Kızı Cemre ve eşi Canan ile mutlu bir hayat süren Mustafa Yılmaz’ın (Salih Bademci) hayatı eşi Canan’ın hastalığı ile altüst olur. Canan’ın hayatının kurtulması için bir an önce ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa eşinin ameliyatı için gerekli parayı bulmak için çalıştığı fabrikaya gider ve tazminatını ister. Bu esnada diğer işçiler fabrika önünde eylem yapmaktadır. Ancak herkesi işten çıkaran Yakup Bey Mustafa’yı ‘hadi hadi başka kapıya’ diyerek başından savar.

Çaresizlikten ne yapacağını bilemeyen Mustafa yeniden Yakup Bey’in yanına gider. İkili arasındaki itiş kakış sırasında Yakup Bey masada sivri bir cismin üstüne düşer. Kanlar içinde kalan Yakup Bey hayattadır. Ancak Mustafa, Yakup’u öldürdüğünü düşünmektedir. Oysaki yerde yatan Yakup’un nefesini kesip öldüren kişi kendi kardeşidir.

 

DİLEK TAŞI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği Dilek taşı dizisi Pastel Film imzası taşıyor. Hazal Subaşı ve Salih Bademci gibi iki başarılı ismin başrolü paylaşacağı dizi, 1980’li yıllarda geçen bir hikayeyi konu alıyor. Dizinin uyarlama veya gerçek bir hikaye olup olmadığıyla ilgili ise henüz bir bilgi yok.

DİLEK TAŞI DİZİSİNİN YAYIN TARİHİ NE ZAMAN?

İlk tanıtımı yayınlanan dizinin yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Leave feedback about this

  • Rating