Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

‘Çöp Adam’ dizisinin fişi çekiliyor! Star TV’den şaşırtan karar

Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde oynayan Engin Altan Düzyatan Çöp adam dizisiyle yeni sezonda izleyicilerin karşısına çıktı. Elçin Sangu ile başrolleri paylaştığı Çöp Adam dizisinin 28. bölümüyle yayınlandı. Ancak, dizinin final bölümüne ilişkin yeni bir karar alındı.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Star TV’nin dizisi Çöp Adam ile ilgili alınan yeni karar sevenlerini üzdü. Yayınlanan ilk bölümünden itibaren büyük bir yankı uyandıran ve çok sevilen Çöp adam dizisi final kararı aldı. 

STAR TV’DEN FLAŞ FİNAL KARARI

Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolünü paylaştığı Çöp Adam bu sezon aldığı düşük reytinglerle gündem oluyordu.

Çöp adam dizisi yeni fragmanı

Star TV beklentinin çok altında reyting alan dizinin fişini çekme kararı aldı. Çöp Adam önümüzdeki hafta da düşük reyting alırsa 30. bölümü ile 11 Ekim Çarşamba akşamı final yapması bekleniyor.

Çöp adam dizisi gerçek mi uyarlama mı

ÇÖP ADAM OYUNCULARI

Düzyatan ile Sangu’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan, Sinan Albayrak gibi güçlü isimler yer alıyor.

Leave feedback about this

  • Rating