Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yeniden gündemde! O halini görenler…

Yer aldığı projeler için sık sık imaj tazeleyen ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yeni imajıyla yine dikkatleri üzerine çekti. Oyuncunun yeni halini görenler tanımakta adeta güçlük çekti.

Yer alacağı “Bir Bir Aileyiz” adlı filmi iptal eden Çağatay Ulusoy şimdilerde “Gaddar” isimli dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son olarak dijital dizi – film platformunda yayınlanan Terzi dizisinde rol alan ünlü oyuncunun aldığı kilolarla da dikkat çekmişti. Oldukça yoğun bir iş temposunda çalışan Ulusoy setten sete koşarken rolleri için sık sık değiştirdiği imajları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Çağatay Ulusoy

YENİ İMAJIYLA SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

20 gün öncesine kadar aldığı kilolarla gündeme gelen başarılı oyuncu şimdilerde ise imajında yaptığı değişiklik ile gündeme geldi. Yer aldığı projelerdeki başarısıyla olduğu kadar rolleri için değiştirdiği imajlarıyla da çok konuşulan Ulusoy’un yeni imajı da gündem oldu. Ünlü oyuncu uzattığı kirli sakalı ve kıvırcıklaşan uzun saçlarıyla dikkat çekerken sosyal medyayı da ikiye böldü. Kullanıcıların bir kısmı Ulusoy’un yeni imajını beğenirken bir kısmı ise uzun saçı oyuncuya yakıştırmadı.

Çağatay Ulusoy yine imaj değiştirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Mezuniyet töreninde ilginç anlar! Kendisine sarılmak isteyen erkek arkadaşını böyle itti

Leave feedback about this

  • Rating