Nisan 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Burcu Kara, gelen tenkitlere sitem etti! “Biz robot değiliz”

Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü oyuncu Burcu Kara, katıldığı bir program sırasında sokakta karşılaştığı insanlardan gelen eleştirilere ilk kez cevap verdi. Yer aldığı projelerdeki karakterleriyle özdeşleştirildiğini dile getiren ünlü oyuncu, karşılaşıldığında herkesin aynı samimiyeti beklediğini söyledi. Kara; ” Televizyonda gördüğünüz benim işim sadece!” ifadelerini kullanarak tepkisini gösterdi.

Tatar Ramazan, Şuursuz Aşk ve Romantik Komedi yapımlarındaki oyunculuk performansıyla tanınan Burcu Kara, hakkında yapılan yorumlara sitem etti. 43 yaşındaki ünlü oyuncu, katıldığı bir program sırasında sokakta karşılaştığı bazı hayranlarının tepkilerini anlattı. Ruhsal durumu hakkında sık sık eleştirildiğini dile getiren Kara, her insan gibi yaşananlara bağlı olarak ruhsal durumunun değişkenlik gösterebileceğini söyledi. 

Burcu Kara

Hakkında çıkan haberlerin de bu şekilde yayıldığından bahseden Burcu Kara, ilk kez bu konudaki sessizliğini bozdu. Kara; “Elbise bakıyorum o anda! ‘Sizi çok seviyordum ama çok suratsızsınız’ diyor bana. Saçmalamamak çok büyük bir sınav. Her gün nasıl aynı olabiliriz? Belki biraz önce canımı sıkan bir şey oldu, belki o gece uyumadım, belki kocamla kavga ettim. İnsanım ya bende!şeklinde konuştu.

Burcu Kara

Yer aldığı dizi ve filmlerdeki karakterler ile özdeşleştirildiğinden bahseden ünlü oyuncu, bu durumun artık canını sıktığını dile getirdi. İnsanların karşılaştıklarında aynı ruh halinde samimiyetle karşılanmayı beklediğini söyleyen Kara, “Robot değiliz biz, gülerek gezmiyoruz. Ben insanım, televizyonda gördüğünüz benim işim sadece” dedi.

Burcu Kara ve eşi

2016 yılında yapımcı ve yönetmen Fırat Parlak ile nikâh masasına oturan ünlü oyuncu Burcu Kara, 2017 yılında oğlu Ali ve 2022 yılında oğlu Can’ı dünyaya getirdi. Bursa’nın İznik ilçesinde doğup büyüyen iki çocuk annesi Burcu Kara, program sırasında eşi ve oğullarıyla sık sık Bursa’ya gidip geldiğini dile getirdi. 

Burcu Kara

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanarak sık sık doğaya dair paylaşımlarda bulunan ünlü oyuncunun yalnızca Instagram hesabında 931 bin takipçisi bulunuyor. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO; 

Hadise’den defile paylaşımı! Paris Moda Haftası’nda giydiği elbisenin fiyatı şoke ettİ

Leave feedback about this

  • Rating