Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Ameliyat olan Evrim Akın sevenlerini korkuttu! “Gözlerimden operasyon geçirdim”

Geçtiğimiz gün Bahçelievler’de özel bir hastaneden çıkarken objektiflere yakalanan ünlü oyuncu ve sunucu Evrim Akın, sevenlerini korkuttu. Sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulunan ünlü oyuncunun sağ gözündeki bandaj dikkat çekti.

Bez Bebek dizisindeki “Nana” karakteri ile hafızalarda yer edinen ünlü sunucu ve oyuncu Evrim Akın şimdilerde Kanal D‘de ekrana gelen ‘Evrim Akın ile Ev Gezmesi’ adlı programın sunuculuğunu üstleniyor. Geçtiğimiz hafta annesi ve kardeşiyle Nişantaşı Citys‘te görüntülen Akın kendisine yönelten evlilik sorusuna verdiği “Annem, kardeşim ve abim evlenmemi istemiyor. Ben de onların evlenmesini istemiyorum. Aramıza kimseyi sokmuyoruz. Biz bize yeteriz ve böyle mutluyuz” cevabıyla dikkat çekmişti. Program hakkında da konuşan Akın “Reytingler iyi olunca böyle yüzümüz gülüyor” ifadelerini kullanmıştı. Akın geçtiğimiz günlerde ise özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi.

Evrim Akın

“GÖZLERİMDEN OPERASYON GEÇİRDİM”

Bahçelievler’de özel bir hastaneden çıkarken objektiflere takılan 44 yaşındaki oyuncunun sağ gözündeki bandaj dikkat çekti. Sağlık durumu merak edilen Akın muhabirlere verdiği cevapta sağlığıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Gözlerimden operasyon geçirdim, bir gün önce de diğer gözüme mercek takılmıştı, şu an bir sıkıntı yok, görebiliyorum”

Evrim Akın ameliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Hadise’den defile paylaşımı! Paris Moda Haftası’nda giydiği elbisenin fiyatı şoke etti

Leave feedback about this

  • Rating