Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Gucci’nin ünlü modeli Armine Harutyunyan Ermeni terör örgütüne katıldı!

Azerbaycan tarafından büyük bir yenilgiye uğratılan Ermenistan, bölgedeki provokasyonlarına devam ederken Ermeni terör örgütleri silahlanmaya başladı. Gucci’nin reklam yüzlerinden Ermeni model Armine Harutyunyan da terör örgütü VoMa’ya katılan isimlerden biri oldu.

Azerbaycan tarafından Karabağ’da büyük bir yenilgiye uğratılan ve işgal ettiği topraklardan atılan Ermenistan’ın öfkesi dinmek bilmiyor. Bölgede Azerbaycan’a karşı saldırmaya hazırlanan Ermeni silahlı çeteler, Azerbaycan’a karşı mücadele edeceklerini duyurdu. Bir de VoMa ismini verdikleri terör örgütü kuran çetelere Gucci’nin reklam yüzlerinden Ermeni model Armine Harutyunyan da dahil oldu. 

Armine Harutyunyan

Elinde silahıyla atış eğitimi aldığı anlar sosyal medya hesabından paylaşan Harutyanyan, terör örgütünün kanalına verdiği röportajında Azerbaycan’a saldıracaklarını ifade etti. Aralarında PKK’lı ve Asala’lı teröristlerin de bulunduğu Ermeni terör örgüt ‘Azerbaycan’la alışılmadık bir mücadeleye hazırlanıyoruz’ söyleminde bulunarak saldırı girişimlerini açıkça ifade etti.

Armine Harutyunyan silahlı poz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Hadise’den defile paylaşımı! Paris Moda Haftası’nda giydiği elbisenin fiyatı şoke etti

Leave feedback about this

  • Rating