Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Güzellik

Yüzünüzdeki lekeleri ve yanık izlerini tek kalemde silen cevizli zeytinyağı karışımı!

Bazen istenmeyen kazalar meydana gelir ve vücudumuzun belli yerlerinde izler oluşabilir. Özellikle yüz ve ellerde oluşan lekeleri ortadan kaldıran alternatif tıp yöntemlerini deneyebilirsiniz. Yüzünüzdeki lekeleri ve yanık izlerini tek kalemde silen cevizli zeytinyağı karışımını sizlerin huzurlarına sunuyoruz.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Elimizde ya da vücudumuzun herhangi bir yerinde yanık meydana gelebilir. Eğer bu yanığa dikkat edilmezse muhtemelen izi kalır. Aynı zamanda iltihaplı sivilcelerin iyileşmesi sonrasında ciltte lekeler kalır. Sizde dışarı çıktığınızda gerginlik ve yüzünüzde leke, izler oluşuyorsa mutlaka vereceğimiz cevizli zeytinyağı karışımını uygulayın. Bu karışım son günlerde özellikle sosyal medya platformlarında oldukça popüler. Aktarların gizli sırrı yıllar sonra ortaya çıktı. 

CEVİZLİ ZEYTİNYAĞI KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

Bu karışımı elde etmek için ihtiyacınız olanlar 3 adet ceviz ve bir miktar zeytinyağıdır.

İlk olarak 3 adet cevizi kabukları simsiyah olana kadar pişirmeniz gerekiyor. Daha sonra cevizin kabuklarını kırarak ezin ve üzerine bir miktar zeytinyağı ekleyin.

Bu elde edeceğiniz karışımı cildinizde yanık olan veya farklı bir cilt sorunu olan bölgeye düzenli olarak sürün. Kısa süre sonra cildinizce bir farklılık hissedeceksiniz.

Leave feedback about this

  • Rating