Nisan 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Siroza yakalanan Mükemmel Avcı tedavi olmayı reddediyor: Meskenden çıkmıyor!

80’li ve 90’lı yıllarda fırtına gibi esen şarkıcı Harika Avcı, yaşadığı maddi bunalımlar sebebiyle bir süredir gözlerden uzak bir yaşantı sürdürüyordu. Geçtiğimiz aylarda “öldü” iddialarıyla gündeme gelen Avcı’nın karaciğer yetmezliğiyle bağlı siroza yakalandığı öğrenilmişti. Ünlü ismin tedavi olmayı reddettiği ortaya çıktı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Bir dönemin en popüler assolistlerinden biri olarak karşımıza çıkan Harika Avcı‘nın uzun zamandır maddi zorluk çektiği ve borç içerisinde yüzdüğü iddia ediliyordu. Hem maddi hem de manevi açıdan zorlu aylardan geçtiği ileri sürülen Avcı’nın bir süredir karaciğer yetmezliğine bağlı siroz hastalığıyla mücadele ettiği ortaya çıkmıştı. Ancak ünlü şarkıcının, tedavi olmayı reddettiği ortaya çıktı.

Harika Avcı

Yakınlarının ikna çabalarını karşılıksız bırakan Avcı’nın hem bedenen hem de ruhen bunalım yaşadığını açıklayan manevi oğlu Harun Başal, “Kimseyle görüşmek istemiyor. Evden çıkmıyor. Tedavi olması gerekiyor. Tedaviyi de kabul etmiyor” dedi.

Harika Avcı tedavi olmayı reddediyor

DAHA ÖNCE NELER OLDU?

Hayranlarını endişelendiren Avcı, hakkında çıkan haberler hakkında ilk kez konuştu. “Önce öldürdüler, ardından amansız hastalığa yakalattılar” diye sözlerine başlayan ünlü şarkıcı şöyle konuştu:

“Bu nasıl bir hastalıklı ruh halidir anlamış değilim. Benimle ilgili bundan sonra olumsuz tek kelime dahi yazanları yargıya taşıyacağım. Böyle gazetecilik falan olmaz. Olsa olsa uydurmacılık olur. Sağlığım yerinde. Gayet iyiyim. Psikolojim falan bozuk değil. Alkol sorunlarım varmış, asla öyle bir şey yok. Ben bir kez çok alkol seven biri değilim. Acaba kaç kez sarhoş olmuşum da görmüşler ya da içerken yanımdalar mıymış? Bir deli bir kuyuya taş atıyor on akıllı da o kuyuya bodoslama dalıyor. Benim üzerimden isim yapmaya kimse çalışmasın. Çok iyiyim… Sadece sakin bir hayat yaşıyorum. Sadece sürekli gündemde değilim. Sansasyonel bir hayatım yok. Öyle söylenildiği gibi ne maddi zorluklar içinde kıvranıyorum, ne kimseye muhtacım ne de hastayım… Tekrar söylüyorum; kötü niyetli isimler benden elini derhal çeksin…Benimle değil gerçekten zorda olan insanlarla uğraşsınlar…Tekrar ediyorum sürekli saçma sapan yalanlarla ismimi daha fazla karalamasınlar. Bu kadına şiddetin dik alası. Sürekli şiddete uğruyorum. Bu haberler de bir şiddet. Yeter ama artık! Bu kadar da aşağılık olmasınlar… Beni sevenlerime sesleniyorum; üzülmeyin gayet iyiyim. Her şey harika”

Harika Avcının emekli olmayı reddettiği ileri sürüldü

ÖLDÜ İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRMIŞTI!

Uzun zamandır gözlerden uzak bir yaşam sürdüren Avcı hakkında kısa bir süre önce “Öldü” iddiaları gündeme gelmişti. Hakkında çıkan haberlere ateş püsküren ünlü şarkıcının kötü bir hastalıkla mücadele ettiği öğrenildi. 

Youtube’da yayınlanan Al Sana Haber’in moderatörü Gökay Kalaycıoğlu önceki gün canlı yayında Harika Avcı’nın gizli hasta kodu ile tedavi gördüğünü belirtti. Avcı’nın bir süredir karaciğer yetmezliğine bağlı siroz hastalığı sebebiyle hastanede tedavi gördüğünü söyleyen Kalaycıoğlu “Harika Avcı siroz teşhisiyle hastanede yatıyor. Dualarımız Harika Avcı için. Haftanın 7 gününü hastanede geçirmiyor, belli günlerde gidip tedavi oluyor. Hastanede de gizli hasta ismiyle tedavi görüyor. Herhangi bir insanın rehin aldığı pozisyonda değil. Uzun süredir görmediğimiz için kaygılarımız vardı. Son durumu da bu şekilde” ifadelerini kullandı.

Harika Avcı siroz tedavisi görüyor

HARİKA AVCI SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Yaşadığı bunalım ve maddi zorluklar sebebiyle uzun bir süredir sahnelere ara veren Harika Avcı hakkında geçtiğimiz günlerde şoke eden bir iddia ortaya atılmıştı. Kirasını ve faturalarını ödemekle güçlük geçen şarkıcının “Ya duyulursa?” korkusu ile emekli olmayı reddettiği ileri sürülmüştü.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Avcı, hakkında çıkan haberlere isyan etti. 61 yaşındaki ünlü isim paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Benimle uğraşmayı alışkanlık haline getirmiş bazı kişiler ve mecralar tarafından ortaya atılan yeni bir haberin varlığını öğrenmiş bulunmaktayım” diyen sanatçı, “Haber hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Benim üzerimden bu tip haberler yaptırtan, yapan ve yayanları kınıyorum.”

PARAM ÇALINDI DEMİŞTİ!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı, 2021 yılı başında yardımcısı Sunay Yanmaz ile çalıntı para iddiası nedeniyle mahkemelik olmuştu. Avcı’nın iddialarına göre; yatağının altına sakladığı 1 milyon 568 bin lira yardımcısı Sunay Yanmaz tarafından çalınmıştı. Paranın kaybolmasıyla hizmetçisine saldıran Harika Avcı, soluğu mahkemede aldı.

Harika Avcı hırsızlık iddiasıyla soluğu mahkemede aldı

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Sunay Yanmaz ise parayı kendisinin almadığını ve Harika Avcı’nın kendisine iftira atarak saldırdığını belirtti. Bunun üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmanın sonlanmasıyla, Sunay Yanmaz hakkında 10 yıla kadar hapis istemiyle dava açmaya karar verdi. Herkesin merakla beklediği davanın sonucunda Yanmaz’ın beraatine kararı verildi. Mahkeme, sonucu bildirmek için Harika Avcı’ya hiçbir adresinde ulaşamadı. 61 yaşındaki ünlü isme yardımcısının beraat ettiği bilgisi Resmi Gazete’de yer alan ilanla verildi. 

Harika Avcı

Leave feedback about this

  • Rating