Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Güzellik

Rise and Shine Peeling Tonik Pad ne işe fayda ve nasıl kullanılır?

Güzellik uzmanı Dilan Polat’ın piyasaya sürdüğü Rise and Shine Peeling Tonik Pad içeriğinde yer alan temiz formülasyonu sayesinde ciltteki aşırı yağ salımını dengeler. Peki Rise and Shine Peeling Tonik Pad ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cilt bakımı rutininde farklılık ve kolaylık arayanların gönlünü fethedecek bir Kore cilt bakımı trendi tonik pedler hızlandırılmış cilt temizliğine hazır mısınız? TikTok sayesinde cilt bakımıyla yakından ilgilenen kadınların gündemine yeni katılan tonik pedler, günlük cilt bakımı rutinine pratiklik ve konfor katmayı vadediyor. Tonik ped uygulaması (tonar pad), cilt bakım tonikleriyle ıslatılmış makyaj pamuklarının kullanıldığı bir Kore cilt bakımı trendi. Koreli güzellik tutkunları, hemen herkesin günlük cilt bakımı rutininde kendisine yer bulan toniklerin uygulamasına biraz konfor katmak istemiş. Böylece günlük cilt bakımı rutininin olmazsa olmazları arasında yer alan yüz tonikleme işlemi çok daha pratik ve verimli hale gelebiliyor. Tonik pedler tıpkı ev yapımı küçük kağıt maskelere benziyor.

PEKİ RİSE AND SHİNE PEELİNG TONİK PAD NASIL KULLANILIR?

Pratik cilt bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday tonik pedleri birkaç adımda hızlıca cildinize uygulayabilirsiniz.

Cilt tipinize uygun tonik pedini yanınızda hazır bulundurun.

Eğer nemlendirici etkili bir ürün seçtiyseniz cildinizi güzelce temizledikten sonra tonik pedleri cildinize yerleştirin.

Tonik pedleri yüzünüzde 3-5 dakika boyunca bekletin. Bu işlemi yaparken cildinizin neme ihtiyacı olan bölgelerine öncelik verebilirsiniz. Ancak pedleri göz çevrenizde uygulamaktan kaçının.

RİSE AND SHİNE PEELİNG TONİK PAD CİLDE FAYDALARI:

  • Cildi derinlemesine temizleme:

Eğer cildinize her gün makyaj yapıyorsanız ve güneş kremi kullanıyorsanız cildinizi krem ve makyaj kalıntılarından arındırmak için derinlemesine temizlemeniz şart. Peeling etkisi sunan toner pad ürünleriyle cildinizdeki kir ve yağ kalıntılarını nazikçe temizleyebilir, temiz ve pürüzsüz cilt dokusuna kavuşabilirsiniz.

  • Hızlı nem etkisi:

Tonik pedler hızlı nem etkisi sunuyor. Nemlendirici içeriklerle hazırlanan ürünler cildi anında nemlendiriyor ve yumuşacık bir etki yaratıyor.

  • Zamandan tasarruf imkanı:

Tonik ped ürünleri cildi tek adımda temizlemek ve nemlendirmek için ideal. Özellikle acil işleriniz öncesinde veya hafta içi günlerde cilt bakımınıza hız katacak tonik pedler zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyor.

  • Seyahatte konfor:

Seyahatlerinizde yanınıza bir çanta dolusu cilt bakım ürünü almak yerine toner pad ürünleri kullanarak cilt temizliği ve nemlendirme işlemini tek bir adımda gerçekleştirebilirsiniz. Seyahatler sırasında kurtarıcı olan ürünleri hızlı bakım için kullanabilirsiniz.

RİSE AND SHİNE PLEELİNG TONİK PAD FİYATI:

Rise & Shine Peeling Tonik Pad – 40 Adet 169, TL’dir. 

Leave feedback about this

  • Rating