Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Oyuncu Uğur Alım ile eşinden romantik paylaşım! Amerika’da yanından ayırmadı

Geçtiğimiz ay İrem Uslu ile hayatını birleştiren Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncularından Uğur Bilgin, Amerika’daki turnede eşini yanından ayırmadı. Düğün ve balayı kareleri ile takipçilerinin beğenisini toplayan çift, bu sefer de Amerika’dan paylaşım yaptı.

Güldür Güldür Show adlı eğlence programında canlandırdığı Mesut Enişte karakteriyle büyük beğeni toplayan Uğur Bilgin, geçtiğimiz ay kısa bir süre önce nişanlandığı İrem Uslu ile nikah masasına oturdu. Zarif ve bir o kadar da görkemli bir düğün ile evlenen Uğur Bilgin, o mutlu anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşarak takipçilerine duyurmuştu. Düğün fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çeken Uğur Bilgin, özel hayatıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Amerika’daki turnesinde eşini bir an olsun yalnız bırakmayan Uğur Bilgin, New York’ta çekildikleri bir fotoğrafı takipçileri ile paylaştı. Yaptığı romantik paylaşımda, çiftin mutlulukları takipçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Paylaşıma birçok ünlü sanatçıdan yorum geldi. 

Uğur Bilgin ve İrem Uslu düğün fotoğrafı

YEŞİLÇAM’IN YILDIZLARINDAN FİLİZ AKIN YORUM YAPTI!

Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan Uğur Bilgin’in eşiyle olan son paylaşımına binlerce yorum geldi. Zarifliği üzerine övgüler alan İrem Uslu’nun Amerika pozundaki mutluluğu takipçilerin gözünden kaçmadı. Çiçeği burnunda çifte ‘mutlulukları yüzlerinden okunuyor’ ,‘maşallah’ , ‘birbirlerine çok yakıştılar’ şeklinde yorumlar yapıldı. Çiftin romantik paylaşımına Yeşilçam’ın efsane ismi Filiz Akın da dahil oldu. Ünlü sanatçı çiftin paylaşımına nazar boncuğu ve kalp emojileri ile ‘Böyle birbirinize sevgiyle baktığınız nice yıllara’ şeklinde yorum yaptı. 

İşte çiftin Amerika paylaşımı:

Uğur Bilgin ve İrem Uslu Amerika New York

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Sokakta şarkı söyleyen Uraz Kaygılaroğlu ve arkadaşlarının başına bir vatandaş su döktü

Leave feedback about this

  • Rating