Şubat 24, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Metin Akpınar’a evlilik dışı ikiz çocuk şoku! Gizlice aldığı saç teli gerçeği ortaya çıkardı

Ünlü komedyen Metin Akpınar’ın evlilik dışı dünyaya gelen kızı Duygu Nebioğlu’nun açıklamaları gündem oldu. Göksel Özdoğdu ile 62 yıldır evli olan Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden olan kızını 14 yıl boyunca kabul etmediği ortaya çıktı. Annesi tarafından devlet korumasına verilen ve 6 yaşında evlat edinilen 35 yaşındaki Duygu Nebioğlu babalık davasını kazandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Metin Akpınar gündeme bomba gibi düştü. Ünlü sanatçının 35 yıl sonra bir kızı olduğu ortaya çıktı. Evlilik dışı dünyaya gelen Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar hakkında babalık davası açtı.

Antalya’da görülen ve gizlilik kararı bulunan dava bugün sonuçlandı. DNA testlerini de dikkate alan mahkeme Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğunu karara bağladı.

Kararın ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımla yaşadığı süreci sindirmesini gerektiğini belirten Nebioğlu’nun gözleri doldu.

“Benim adım Duygu Nebioğlu, 88 yılında Antalya’da yaşama tutundum. Dünyanın varlığını talihsiz olaylar ile kavradım. Bebekliğim, çocukluğum zor şartlar altında geçti. 94 yılında Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinildim. Ailem tarafından topluma kazandırılmak için başlayan serüvenimin devamında biyolojik ailemin ve soy ağacımın merakına düştüm” diyen genç kadın devamında şunları söyledi:

“Bu düşünce beni Türk toplumuna mâl olmuş Sayın Metin Akpınar’a ulaştırdı, henüz 21 yaşında üniversite öğrencisi iken gerçeklerin karşında yoğun şaşkınlık hissiyle, hayranı olduğum sanatçının biyolojik babam olmasının mutluluğunu ne yazık ki yaşayamadım. Aldığım yetersiz sevgi nedeniyle beni bağırana basmakta zorlandığı için ağır travmalar yaşadım bu sebeple saygı değer avukatlarıma ulaştım. Bugün avukatlarim Ferihan Polat ve Ahmet Furkan Uludağ sayesinde Metin Akpınar’ın babam olduğu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesinin kararı ile resmiyete kavuşmuştur. Adalet karşında tüm haklarımı koruma altına almış bulunuyoruz.”

 

 

Leave feedback about this

  • Rating