Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Apple

iPhone 15 Pro Max’ten yeni görüntüler geldi!

Apple, eylül ayında düzenleyeceği etkinlik ile birlikte iPhone 15 modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni modellerin geliştirme çalışması devam ederken, şimdiye kadar yeni modeller hakkında birçok bilgiye ulaşmayı başardık. Ortaya çıkan yeni görseller ise iPhone 15 Pro Max hakkında daha fazla fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

iPhone 15 Pro Max tasarımı yavaş yavaş ortaya çıkıyor

Bir kılıf üreticisi tarafından oluşturulan tasarım görselleri ShrimpApplePro tarafından sızdırıldı. Ortaya çıkan yeni görüntüler iPhone 15 Pro Max tasarımına açıdan bakmamızı sağlıyor. Ortaya çıkan görsellerin yanı sıra telefonun ölçüleri hakkında da bilgiler sunuluyor.

Sızdırılan bilgilere göre yeni iPhone modelinin kamera çıkıntısı selefine göre daha fazla olacak. ShrimpApplePro, yeni modelin kamera çıkıntısının iPhone 14 Pro Max versiyonundan 3,78 mm ile yaklaşık yüzde 5 daha büyük olacağını iddia ediyor.

Kamera çıkıntısının artacağını iddia eden analist aynı zamanda kamera halkası çaplarının da 16,2’ye ulaşacağını belirtiyor. Diğer yandan telefonun flaş çapı ise 6,7 mm ile mevcut nesile göre 0,2 mm daha az olacak. Ayrıca mikrofon çapının da 1,15 milimetreden 0,75 milimetreye düşeceği yapılan iddialar arasında. Dynamic Island boyutunun ise aynı kalacağına inanılıyor.

Leave feedback about this

  • Rating