Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Gamze Özçelik’ten his yüklü paylaşım! “Benim masalım”

Dünya çapında yaptığı yardımlarla gönüllere taht kuran Gamze Özçelik, son yaptığı paylaşımla duygulandırdı. Afrika ve Tanzanya’da yardımlarına devam eden Özçelik “Benim masalım diyerek o anları paylaştı.

Kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile dünyanın dört bir yanından yardıma muhtaç olan insanlara koşan Gamze Özçelik gönülleri fethetmeye devam ediyor. Ekibiyle birlikte Afrika’ya giderek yardım faaliyetlerine devam eden Özçelik duygu yüklü bir paylaşıma imza attı.

“BENİM MASALIM”

Umuda Koşanlar derneği ile birlikte Tanzanya’da yardım çalışmalarını yaptığı sırada tanıklık ettiği anları paylaşan Özçelik “Benim Masalım” notunu düştü.

Gamze Özçelik

SOSYAL MEDYADA YORUM VE BEĞENİ YAĞMURU!

Hem Türkiye’de hem de tüm dünyada büyük bir özenle yardım faaliyetlerini gerçekleştiren Gamze Özçelik’in bu paylaşımı binlerce beğeni aldı. Birçok sosyal medya kullanıcısı; “En güzel masal”, “Ya nasıl güzel bir insansın rabbim bizlere de senin gibi bir masalın içinde olmayı nasip etsin inşallah”, “İnsana hidayet nasip olunca onu kimse yıkamaz, kalpleri evirip çeviren Allah’tır Rabbim kalplerimizi kendisine layıkıyla kulluk eden kalplere çevirsin inşallah”, “Rabbim her iki dünyada da karşına çıkarsın güzel yürekli insan. Maşallah sana”, “Bir masal düşünün sonu hep mutlu”, “Sen ne güzel insansın… Rabbim iyiliklerini öbür dünyada karşına getirsin inşallah”, “Maşallah Allah yolunu daim etsin” yorumunda bulundu.

Leave feedback about this

  • Rating