Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Filenin Sultanları’ndan Gizem Örge’nin ağabeyi oyuncu çıktı! Halbuki EDHO’nun yıldızıymış

Filenin Sultanları’ndan Gizem Örge’nin abisi herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde eski eşinin oyunculuğuyla ile gündeme gelen ünlü voleybolcu, bu kez de abisi ile dikkat çekti. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldız oyuncularından Gizem Örge’nin abisi de ünlü çıktı.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası finali ile tarihi bir zafere imza atan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yetenekli oyuncularından Gizem Örge, bu sefer abisi Hakan Örge ile gündeme geldi. Ünlü voleybolcunun ağabeyinin oyunculuk yaptığı ortaya çıktı. Gizem Örge, özel hayatıyla merak edilmeye başlandı.

Başarılı spor kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Gizem Örge’nin ağabeyi Hakan Örge, daha önce ‘Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı’, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ve ‘Kızılelma Bir Fetih Öyküsü’ gibi dizilerde yer almıştı.  ‘Mehmetçik Kut’ül Amare’ ve ‘Milat’ yapımlarındaki oyunculuğu ile performansını kanıtlayan Hakan Örge, ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde oynadığı ‘Seçkin’ karakteri sayesinde şöhreti yakalayarak kariyerinde bir ilke imza atmıştı .1985 doğumlu olan tiyatro oyuncusu aynı zamanda sahne ve oyunculuk eğitimleri de veriyor. 

İşte ünlü voleybolcunun oyuncu ağabeyi Hakan Örge;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı’dan All Star açıklaması: “Aynı şeyi iki kere…”

Leave feedback about this

  • Rating