Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Fatma Şahin, Gaziantep’in yeni Festival Parkı’nı böyle duyurdu: “İsteyen kendi tasarladığı…”

Gaziantep’te yeni bir festival alanı yapıldığını kentin Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Sosyal medya paylaşımlarına sık sık yer veren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, vatandaşların isteklerine yanıt vermesiyle de gündeme geliyor. Bu kapsamda gençlerin taleplerini de öne aldıklarını vurgulayan Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kentte yeni bir festival alanı yapıldığını açıkladı.

“İSTEYEN KENDİ TASARLADIĞI MÜZİĞİ YAPABİLECEK”

Gençlerin taleplerini dikkate aldıklarını vurgulayan Şahin, festival alanını incelediği anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Şahin “Sevgili Gençler! Genç dostu bir Gaziantep için kendimizi yenilemeye, sizlerin taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Burası neresi?  Burası Festival Park önünde de neyi dinlemek isterseniz buraya koyup istediğiniz müziği ayarlayacak şekilde size bırakıyoruz. İstediğiniz müziği dinleyeceksiniz, istediğiniz tonda dinleyeceksiniz. Çünkü musiki ve müzik, gençlerin bizden istediği en önemli talep. Burada ne istiyorsanız onu dinleyeceğiniz bir ortam size sağlıyoruz. Güle güle kullanın.” ifadelerini kullandığı paylaşımına “Sevgili gençler; Yeni Festival Park’ta; İsteyen kendi tasarladığı müziği yapabilecek. Bir kabin ve içinde sizlerin iyi bildiği bazı elektronik cihazlar bulunuyor. Dilim döndüğünce anlattım.” notunu düştü.

Leave feedback about this

  • Rating