Mart 3, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Emine Erdoğan’dan ‘Küresel Sıfır Atık Hareketine Gerçek’ paylaşımı: Bir adım daha yaklaştık

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Twitter hesabından ‘Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru’ programıyla ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. ‘Sıfır Atık’ projesinin amacına yönelik açıklamalarda bulunan Emine Erdoğan, projenin iklim krizindeki önemini vurguladı.

Türkevi’nde gerçekleştirilen ‘Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru’ programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan katıldı. Lider eşlerini, BM yetkililerini ve uluslararası kuruluşların temsilcilerini Türkevi’nde ağırlayan Emine Erdoğan, Twitter hesabından programa dair paylaşımda bulundu. Projenin geleceğine dair iyi temennilerini dile getiren Emine Erdoğan, emeği geçen herkesi ayrıca tebrik etti.

Emine Erdoğan Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru programı sosyal medya paylaşımı

“GÜNDEN GÜNE DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA ULAŞACAK”

İklim krizi ile mücadelesinde Sıfır Atık projesinin öneminden bahseden Emine Erdoğan, programın detaylarına dair fotoğrafları “‘Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru’ programımız vesilesiyle kıymetli lider eşlerini, BM yetkililerini ve uluslararası kuruluşların temsilcilerini Türkevi’nde ağırlamaktan mutluluk duydum. Türkiye’de ektiğimiz #SıfırAtık tohumunun bugün, gölgesi her coğrafyayı ferahlatacak bir çınara dönüşmesine hep birlikte tanıklık ettik. Küresel İyi Niyet Beyanı’na atılan her bir imza ile gelecek nesillere temiz bir dünya bırakma gayemize bir adım daha yaklaştık. İnanıyorum ki, bu vesileyle iklim krizi ile mücadelede çözüm olduğuna inandığım sıfır atık felsefesi, günden güne dünyanın dört bir yanına ulaşacak. Programda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.” notuyla paylaştı.

Emine Erdoğan Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru programı sosyal medya paylaşımı

Emine Erdoğan Küresel Sıfır Atık Hareketine Doğru programı sosyal medya paylaşımı

Leave feedback about this

  • Rating