Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Doğukan Manço’nun vahim gecesi! Meskeninin tavanı çöktü her tarafı su bastı

Son zamanlarda Türkiye’de meydana gelen sağanak yağışlardan nasibini alan biride ünlü isim Doğukan Manço oldu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yürekleri ağızlara getiren Manço, evinin başına yıkıldığı görüntüleri paylaştı.

Barış Manço ve Lale Manço’nun DJ oğlu Doğukan Manço, evinde yaşadığı olayı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Türkiye de etkili olan sağanak yağış sonrası evini su basan Manço, zor zamanlar geçirdi. Evinin tavanında oluşan delik nedeni ile içerisine su aktığı anları anlatan Manço, “Kuşlar evimi başıma yıktılar” diyerek takipçilerine seslendi. 

DOĞUKAN MANÇO’NUN EVİ BAŞINA YIKILDI

42 yaşındaki başarılı isim geçirdiği korkunç zamanı  ‘Kabus gibi bir gece yaşadım’ sözleri ile duyurdu.

Doğukan Manço

Yağmurdan etkilenen ve evinin tavanının çökmesine sebep olan durumu açıklayan Manço, “Kuşlar evimi başıma yıktılar! Gecem kabus gibi geçti. Yoğun yağmur yağışlarının ardından dün gece tavan ufak ufak sızdırmaya başladı. Sabaha kadar temizlikle uğraştım. Ardından gitgide büyüdü ve sabah iki dakikada bir 20 litrelik kovayla su boşaltmaya başladım.

 Çatıcılar gelene kadar da evim harap oldu. Tavanlar bitti, parkeler şişti su aşağı kata indi. Çatıyı 2 sene önce bakımdan geçirmiştim ama kuşlar bütün su giderlerini tüyleri ve yemek atıklarıyla tıkamışlar. Ne diyeyim buna da şükür. Vardır Allah’ın bir takdiri. Çatılarınızı her sene temizletin. Başka diyecek bir şey gelmiyor aklıma.” açıklamasında bulundu.

Leave feedback about this

  • Rating