Nisan 23, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Demet Akalın’dan binlerce liralık oyuncak! Görenler mana veremedi

Söylediği her sözle olay olmayı başaran Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı yeni paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Kendine aldığı oyuncak bebeği gösteren Demet Akalın fiyatını söyleyince olanlar oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Türkiye’nin ünlü sanatçıları arasında yerini alan ve söylediği her sözle gündemden düşmeyen Demet Akalın Instagram ve Twitter hesaplarını aktif kullanan isimlerden biri. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla da kullanıcılar tarafından sık sık anılan Demet Akalın, yaptığı son paylaşımla herkesi şaşkına uğrattı.

“10 BİN LİRA VERDİM”

Kendine aldığı aşırı gerçekçi bebekle video çekip sosyal medya hesabından yayınlayan Akalın, video da bebeğin ismine karar veremediğini söyledi. “Bunun adı ne olacak peki… Ben bunun adını Burcu koyacağım” açıklamasında bulundu. Bebeğin hediye olmadığını 10 bin TL verdiğini de söyleyen Demet Akalın’a takipçilerinden yorum gecikmedi.

TAKİPÇİLERİNDEN YANIT GECİKMEDİ

Bebeğe bu kadar para verip neden video çektiğini anlayamayan takipçileri, “Yok artık” , “Çok korkutucu”, “10 bin lirayla bir çocuğun okul kıyafetlerini alsaydın, lüzumsuz…”, “Komik olduğunu sanıyor” , “Nasıl veriyorlar bu kadar parayı”, “Bu hareketine anlam veremeyenler” gibi yorumlarda bulundu.

Leave feedback about this

  • Rating