Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Çocuklar Duymasın’ın Sultan’ı Seda Fettahoğlu’ndan acı haber! Ünlü oyuncu parkta meyyit bulundu

Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı ‘Sultan’ karakteriyle büyük beğeni toplayan İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu, İstanbul’da bir parkta ölü olarak bulundu. Yapılan incelemeler sonucunda yaşamına son verdiği tahmin edilen ünlü oyuncunun ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

“Kanlı Nigar”, “Çalıkuşu”, “Sihirli Annem” ve son olarak “Çocuklar Duymasın” dizisinde rol alan Seda Fettahoğlu, İstanbul Beyoğlu’ndaki Ömer Avni Mahallesi’nde yer alan 10 Aralık Şehitler Parkı’nda ölü bulundu. 

Seda Fettahoğlu

PARKTA ÖLÜ BULUNDU

10 Aralık Şehitler Parkı’nda bir kadın cesedi bulunduğu ihbarını alan polis, olay yerine gittiğinde ünlü oyuncu Seda Fettahoğlu’nun sırt üstü yatan cesediyle karşılaştı. 10 Aralık Şehitler Parkı’nda bir kadın cesedi bulunduğu ihbarını alan polis, olay yerine gittiğinde tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Seda Fettahoğlu’nun sırt üstü yatan cesediyle karşılaştı. Saat 08.00 sıralarında meydana gelen ölüm haberinin ardından olay yerinde incelemede bulunan polis, cesedin yanında Seda Fettahoğlu adına bulundurma ruhsatlı tabanca, şarjörde 7 mermi ve yerde bir adet boş kovan tespit etti. Ünlü ismin çantasında bazı antidepresan ilaçlarının da bulunduğu ortaya çıktı.

Seda Fettahoğlu ölü bulundu

Polis incelemesinin ardından Seda Fettahoğlu’nun cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği ve park çevresinde herhangi bir güvenlik kamerası bulunmadığı ifade edildi.

Seda Fettahoğlundan acı haber

Cesedi bulan üniversite öğrencisi F.A. polise verdiği ifadesinde “Yürüyüş yaptığım esnada bir silah sesi duydum. Sesin geldiği yöne yöneldiğimde başından vurulmuş sırt üstü yatan bir kadın görerek polise haber verdim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Fenerbahçe maçı kız isteme töreninin önüne geçti!

Leave feedback about this

  • Rating