Nisan 20, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

CZN Burak bir birinci yaşadı! Özbek hayranından aldığı ikram ile…

Herkese yardım etmesi ve hediyeler vermesi ile hafızalara kazınan CZN Burak bu defa bir ilk yaşadı. Yeni açacak restoranı için arabalarını satan CZN Burak’a Özbek bir hayranı verdiği hediyeyle herkesi şaşırttı.

Sosyal medyada tanınmaya başlayan ve restoran zincirleri ile büyük bir üne kavuşan CZN Burak, son dönemde babası ile yaşadığı dolandırıcılık iddiaları ile gündeme gelmişti. Yaşanan acı olay magazin gündemini sarsmış, CZN’nin bu olaydan sonra her şeyi bırakıp kendi restoranı için kollarını sıvadığını açıklamıştı. İlk adımı arabalarını satarak başlayan CZN’ye Özbek bir hayranı tarafından son model bir araba hediye edildi.

CZN BURAK BİR İLKİ YAŞADI

Uzun süredir yaşadıkları olaylardan dolayı zor günler geçiren CZN Burak, Özbek hayranından gelen araba hediyesini Instagram hesabı üzerinden paylaştı. 

CZN Burak

Özbek hayranının son model araba hediyesi karşısında duygusal anlar yaşayan Burak, “Allah keselerine bereket versin” söylemlerinde bulundu.

Hediyeyi teslim alırken videoya şu sözleri söyleyen CZN Burak, “Kardeş Özbekistan’dan kardeşim Aziz Vadi İstanbul Mall’da yeni açtığımız Czn Burak Restaurant’a geldi ve ailesi ile birlikte bana hediye getirdi kendisine çok teşekkür ederim” dedi.

Leave feedback about this

  • Rating