Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Magazin Yaşam tarzı

Şortla sahneye çıktığı için tepki toplayan Mahsun Kırmızıgül’den eleştirilere yanıt geldi

Konserine şort ve ceketle çıktığı için tepkilerin odağı olan ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül olayın ardından adeta linç edilmişti. Büyük tepki toplayan Kırmızıgül sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile gelen eleştirilere yanıt verdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yoğun bir konser maratonu yaşayan ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül geçtiğimiz akşam verdiği konserinde sahneye şort üzerine ceket giyerek çıkmıştı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından ünlü şarkıcı tepkilerin odağı olmuştu. Ünlü şarkıcının sahneye şortla çıkmasının seyircilere saygısızlık olduğunu düşünen kullanıcılar sosyal medyada Kırmızıgül’ü adeta linç yağmuruna tutmuştu. Olayın büyümesinin ardından ünlü şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

O ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Ünlü şarkıcı konserin ardından sahneden gittiğini ve hayranlarının ısrarı üzerine geri döndüğü için sahneye üzerine değiştirdiği kıyafetle çıktığını belirterek sevenlerine böyle bir saygısızlıkta bulunmadığını söyledi. Şarkıcı kendisine gelen yoğun eleştirilerin ardından konser sonrası sahneye şortla çıktığı için seyircilere “Siz beni yaktınız. Şimdi ‘sahneye şortla çıkmış’ diyecekler” dediği ana ait görüntüleri paylaştı. Kırmızıgül paylaşımında “Sosyal medyada yaklaşık bir ay önce sahnede şort giymemle ilgili şimdilerde eleştiriler yapılıyor. Olay şöyle oldu. Bodrum Günay sahnesinde program bitince sahneden indim ve üstümdeki sahne kostümlerimi günlük giydiğim kıyafetlerle değiştirdim. Yaklaşık 8-10 dakika sonra kulisin arka kapısından çıkarken, mekanı hınca hınç dolduran değerli dinleyicilerim bir daha çıkmam için ortalığı adeta yıktığını gördüm. Seyircinin beni tekrar sahneye çağırdığını duyar duymaz, üstüme bir ceketi son anda giyerek tekrar sahneye çıkmak zorunda kaldım. Dinleyicilerden de giydiğim kıyafetimden dolayı özür diledim.. Şunu bilmenizi istiyorum. Ben dinleyenlerime, beni seven canlarıma sanat hayatım boyunca bir kez olsun saygısızlık yapmadım. İddia ediyorum benim kadar dinleyicilerine daha saygılı bir sanatçı yok bu alemde. Bu da böyle biline.” ifadelerini kullanarak gelen eleştirilere cevap verdi.

Mahsun Kırımızıgül

Leave feedback about this

  • Rating