Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Sinan Engin’den berbat hareket! Genç muhabirle konuşurken…

Beyaz TV ekranlarında “Beyaz Futbol” programı ile adını geniş kitlelere duyuran Sinan Engin, genç bir muhabirle konuşmaları gündeme damga vurdu. Muhabirin sorduğu soruya anlam veremeyen Sinan Engin, beklenmedik bir hareketle herkesi şaşırttı.

“Beyaz Futbol” programında yaptığı esprilerle dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş’ın efsane isimlerinden Sinan Engin, geçtiğimiz günlerde akıl almaz bir olaya imza attı. Genç bir muhabirin Engin’in yanına yaklaşarak soru sorması üzerine Sinan Engin’in takındığı tavır sosyal medyada hızlı bir şekilde paylaşıldı. Kısa sürede video gündem olurken Sinan Engin’in yaptığı hareket bazı kesimler tarafından hoş karşılanmadı.

SİNAN ENGİN’DEN ÇİRKİN HAREKET

Son dönemlerin adından sıkça bahsedilen isimlerinden biri olan Sinan Engin, magazin gündemine yaptığı garip bir hareketle damga vurdu.

Arabasından inen ve yanına yaklaşan genç bir muhabirin  “Arabanız çok güzel. Ne iş yapıyorsunuz?” sorusuna anlam veremeyen Sinan Engin’in ” Allah Allah oğlum bi siz eksiktiniz ha! O ne demek? Nasıl ne iş yapıyorum? Seni tokatlıyorum” yanıtını vererek genç muhabiri tokatladı.

Sinan Engin

Garip anların yaşandığı o diyalog sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Leave feedback about this

  • Rating