Nisan 20, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Petek Dinçöz’ün kış hazırlığı: “Eve gidip salça yapacağım…”

Geçtiğimiz günlerde eşi Nida Büyükbayraktar ile bir AVM’de görüntülenen ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ayaküstü sohbet eden ünlü şarkıcı dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Özellikle son dönemlerde özel yaşamıyla sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Petek Dinçöz, 2022 yılının Ağustos ayında çocukluk aşkı olarak bahsettiği iş insanı Nida Büyükbayraktar ile nikah masasına oturdu. Geçtiğimiz gün eşi ve oğlu İrfan ile Akmerkez‘de görüntülenen Dinçöz, oğlu için bir mağazadan ayakkabı baktı. Çıkışta basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden ünlü şarkıcı önemli açıklamalar yaptı.

Petek Dinçöz ve eşi

“ARABESK ALBÜM HAZIRLIYORUM”

Alışveriş sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmeyen ünlü şarkıcı “Arabesk albüm hazırlıyorum. Yeni nesil damar şarkıları seviyor, tanıdık şarkılar da olacak. Heyecanlıyım.” ifadelerini kullanarak, arabesk albüm yapacağının müjdesini verdi. Şarkıcı muhabirlerden gelen “Arabesk albümünde düet olacak mı?” sorusuna ise; “Benim yaptığım düetler hep karşı tarafa yarıyor, bu yüzden dolayı olmayacak. Şaka bir yana, emektar arabesk sanatçılarımız ile olabilir; neden olmasın?” cevabını verdi.

Petek Dinçöz ve ailesi

KIŞA HAZIRLIK YAPIYOR

Evliliği ve hayatında her şeyin yolunda gittiğini söyleyen Dinçöz kışa hazırlık yaptığını da şu sözlerle ifade etti:

“Eve gidip salça yapacağım, kışa hazırlanıyorum. Sahneler mutfağa doğru açıldı.”

Petek Dinçöz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Sosyal medyada gündem olan gelin alma adeti! Aydın’da el arabasıyla gelin almaya giden damat…

Leave feedback about this

  • Rating