Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Mustafa Sandal Beşiktaş belediye lideri mı olacak? UYGUN Parti’den beklenen açıklama geldi

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti’yi ziyaret eden Mustafa Sandal’a Meral Akşener’in Beşiktaş Belediye Başkan adaylığı teklif ettiği iddia edildi. Ünlü sanatçının süre istediği öne sürülürken İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu konu hakkında açıklamada bulundu.

İyi Parti’nin yerel seçime kendi adayları ile gireceklerini açıklamasıyla aday isimleri art arda açıklanmaya başladı. Pek çok isim siyaset arenasını meşgul ederken, kamuoyunun yakından tanıdığı ünlü isimlere de tekliflerin gittiği iddia ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ziyarette bulunan Mustafa Sandal da bu isimlerden biri olarak adından söz ettirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Mustafa Sandal

“KENDİSİNİN BELEDİYE BAŞKANI OLMASINI ÇOK İSTERİZ”

Görüşmede Akşener’in Mustafa Sandal’a İYİ Parti’den Beşiktaş Belediye Başkan Adayı olmasını teklif ettiği ileri sürüldü. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Zeki Üçok ise bu iddiayı doğrulayarak “Mustafa bey, genel başkanımızı ziyaret etti. Görüşmede bu konular konuşuldu. Halk tarafından sevilen bir sanatçı ve Beşiktaş’a çok yakışır. Kendisinin Beşiktaş Belediye Başkan adayı olmasını çok isteriz” şeklinde konuştu.

Meral Akşener ve Mustafa Sandal

İYİ Parti sözcüsü Kürşad Zorlu ise, yaşanan dikkat çeken gelişme için “Meral Hanım ve Mustafa Bey arasında uzun süredir devam eden bir dostluk söz konusu. Parti olarak Mustafa Sandal’a çok değer veriyoruz. Ancak adaylık konusunda henüz bir netlik yok. Önümüzdeki süreci izleyerek takip etmek gerekiyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Mustafa Sandal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

ABD’li arıcı McKay Orton Kur’an’daki arı ayetlerine hayran kaldı! Paylaşımı mest etti

Leave feedback about this

  • Rating