Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

MasterChef Esra’nın makyajsız hali gündem oldu! Masterchef Esra Tokelli nereli, kaç yaşında?

Masterchef Esra Tokelli yeni kadronun en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Aşırı makyajıyla sık sık takipçileri tarafından eleştirilen Esra Tokelli daha önce Yemekteyiz programına katılıp birinci olmuş. Programın son bölümüne tamamen makyajsız çıkan Esra Tokelli’nin doğal hali sosyal medyada gündem oldu.

Esra Tokelli, MasterChef 2020 sezonunda da yarışmış ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. 43 yaşında olan Esra Tokelli’nin 26 yaşında bir oğlu bulunmaktadır. Kendisi daha önce Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasında da birinci olmuştur. Yemek pişirmeye olan tutkusu ve yeteneği ile bilinen Esra Tokelli, Instagram hesabında yaptığı yemeklerin fotoğraflarını ve tariflerini paylaşarak takipçilerine hünerlerini sergilemektedir.

Instagram’da ‘Hürrem Mutfağı’ ismiyle yemekler yapan Esra Tokelli, Masterchef’ten önce Yemekteyiz yarışmasına katılarak birinci olmuş.

SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞTÜ!

Sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri de herkese “Kuzum” diye hitap etmesiyle ünlü Esra Tokelli oldu. Eski yarışmalarda da makyajıyla sık sık gündeme gelen yarışmacının tarzı sosyal medyada gündemdeydi.

MasterChef Esra programın son bölümüne makyaj yapmadan çıktı. Daha önceki bölümlerde genellikle yoğun makyaj tercih eden Esra Tokelli’nin doğal haline yorum yağdı. Masterchef 2020 sezonunda yarışan Esra Tokelli, All Star kadrosuna giren 8. isim oldu.

Başarılı tabaklarıyla adından söz ettiren Esra Tokelli yoğun makyajlarıyla da dikkat çekiyor. 28 Eylül akşamı yayınlanan MasterChef All Star’ın yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Esra Tokelli’nin programa makyajsız çıkması dikkat çekti.

Kimi seyirciler doğal halini beğenirken kimileri makyajın daha çok yakıştığını savundu. Esra Tokelli’nin doğal hali çok beğenildi.

 

ESRA TOKELLİ KİMDİR?

MasterChef 2020’de yarışan Esra Tokelli, yeni sezon All Star kadrosunda yer alacak. 43 yaşında olan yarışmacının 26 yaşında bir oğlu bulunuyor.

Başarılı isim daha önce Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasında da yarışmış ve birinci olmuştu. Esra Tokelli son zamanlarda Instagram hesabında yaptığı yemekleri ve tarifini paylaşarak takipçilerine hünerlerini sergiliyor.

Leave feedback about this

  • Rating