Mart 1, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Fahriye Evcen’den 8 aylık oğlu Kerem ile poz! İşte çok merak edilen Kerem bebek…

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin 8 aylık oğlu Kerem bebek uzun zaman sonra ilk kez görüntülendi. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen küçük oğlu Kerem ile Ünlü çiftin gözlerden uzak büyüttüğü oğlu Kerem ile bahçe pozu verdi. İşte magazin dünyasının en çok merak edilen bebeği minik Kerem…

Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen 2019 yılında ilk bebeği Karan’ı, bu yıl ise ikinci bebeği Kerem’i dünyaya getirdi. Kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen günler sonra minik oğlu kerim ile çekilmiş olduğu karesini yayınladı. 

İŞTE MERAK EDİLEN KEREM BEBEK!

Bahçede annesiyle poz veren Kerem Bebeğin karelerini çok beğenildi.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen’e hayranlarından “sana annelik çok yakıştı” övgüleri geldi.

 

İkinci defa baba olmanın mutluluğunu yaşayan Özçivit, kahvaltı öncesi küçük oğlu Kerem ile oynadı. İlk kez görüntülenen altı aylık Kerem bebeğin, abisi Karan’a olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

“KEREM, ABİSİ KARAN ‘A BENZİYOR”

Çift kendilerine gelen ikinci çocukları Kerem’in kime benzediği sorusunu, abisi Karan’a benzediğini söyleyerek yanıtlarken Fahriye Evcen çok uzun süre ara vermeden setlere geri döneceğini belirtti.

Çift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine “Kerem” adını verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit ’i yalnız bırakmayan Burak Özçivit duygu dolu anlar yaşadı.

fahriye evcen ikinci kez anne oldu

FAHRİYE EVCEN’DEN MİNİK OĞLUYLA PAYLAŞIM!

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ve ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, önceki gün küçük oğlu Kerem bebeğin bir videosunu paylaştı. Evcen’in evlerinin bahçesinde bebek arabasında  minik elleriyle çekmiş olduğu oğlu Kerem’in bu karesine beğeni yağdı.

Leave feedback about this

  • Rating