Mayıs 18, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Demet Şener makyajsız hali ile mest etti! Hoşluk sırrını birinci kere açıkladı

1995 Miss Turkey güzeli Demet Şener, filtresiz fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. 46 yaşındaki ünlü mankenin sosyal medya paylaşımı büyük beğeni aldı. Demet Şener, takipçilerinin soruları üzerine sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için neler yapılması gerektiğini anlattı.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi İbrahim Kutluay ile olan davasını kazanması üzerine gündeme gelen Demet Şener, şimdi ise sosyal medya hesabından yaptığı güzellik paylaşımı ile dikkat çekti. Instagram hesabından filtresiz fotoğrafını paylaşan Şener’in cildinin pürüzsüz oluşu takipçilerinin gözünden kaçmadı. Demet Şener, paylaşımının ardından cilt güzelliğine dair soru yağmuruna tutuldu. 

Demet Şener

GÜZELLİK SIRRINI İLK KEZ PAYLAŞTI!

1995 Miss Turkey güzeli seçilen Demet Şener, sosyal medya hesaplarından sık sık spor ve kişisel gelişim üzerine paylaşımlarda bulunuyor. Geniş bir hayran kitlesine sahip Şener, bu sefer Instagram hesabından doğal halini paylaşarak takipçilerine sağlıklı ve pürüzsüz cildinin sırlarını anlattı. 

Demet Şener Instagram paylaşımı

Paylaştığı fotoğrafta filtre olmadığını ve yalnızca allık sürdüğünü belirten Şener, paylaşımına “Düzenli bakım, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam tarzı, cildi güneşten korumak, sigara içmemek en önemlileri.” notunu düştü. 

Demet Şener Instagram paylaşımı

“KESİN BİLGİ”

Daha sonra farklı bir pozu ile güzellik sırlarından bahsetmeye devam eden Demet Şener, kişisel gelişim üzerine takipçilerine güzel bir tavsiyede bulundu. Şener paylaşımında, “En önemlisi de önce kendini sonra etrafındakileri tüm canlıları sevmek. Güzel bir kalp yüze yansır. Kesin bilgi.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Demet Akalın’dan binlerce liralık oyuncak! Görenler anlam veremedi

Leave feedback about this

  • Rating