Mayıs 21, 2024
İstanbul,Türkiye
Yaşam tarzı

Yargı dizisinden büyük başarı! 2023 Memleketler arası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday oldu

Ekranların sevilen dizisi Yargı, büyük bir başarıya imza attı. Uluslararası başarısına bir yenisini ekleyen dizi, 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri’nde Türkiye’den tek aday oldu.

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Zenyo Eracar ve Uğur Aslan gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Yargı dizisinin başarısı ülke sınırlarını aşmayı başardı. Dünya çapında büyük ses getirmeyi başaran dizi 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri‘nde Türkiye‘den katılan tek aday oldu.

Yargı

BÜYÜK BAŞARIYA İMZA ATTI

Ay Yapım imzalı dizi 3. sezonuyla yeniden izleyicisi ile buluştu. Uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekleyen dizi Emmy Ödülleri‘nde Türkiye‘den aday olan tek dizi oldu. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen dizi “En İyi Telenovela” dalında tüm dünyadan yarışacak 4 diziden biri olarak büyük bir başarıya imza attı.

Yargı dizisi 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri

Dizinin sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan teşekkür mesajında “Dizimiz, tüm dünyadan dört projenin seçildiği Telenovela kategorisinde En İyi Dizi adayı oldu! İzleyicilerimize teşekkürler ve tüm ekibe tebrikler” ifadeleri kullanıldı. 

Yargı açıklama

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Ayı masaya çıkıp tüm yemekleri yedi! Anne ile oğlu kıpırdamadan izledi

Leave feedback about this

  • Rating