Ocak 29, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Bitcoin

Wall Street Efsanesi Bitcoin’de 60.000 ve 500.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

Kripto yatırım firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, yeni BTC varsayımlarını paylaştı. Mike Novogratz, Bitcoin (BTC)’in 500.000 dolarlık devasa amacına ulaşacağını vurguluyor.

Mike Novogratz: Bitcoin bir para ünitesi olmaktan çok bir kıymet deposu olarak tasarlandı!

MicroStrategy tarafından düzenlenen WORLD.NOW etkinliğinde Michael Saylor ile bir görüşmede Mike Novogratz değerli açıklamalarda bulundu. Mike Novogratz, Bitcoin’in bir para ünitesi olmaktan çok bir bedel deposu olarak daha güzel performans göstermeye devam edeceğini öne sürüyor. Mike Novogratz bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bahsettiğim bu ağ tesirinde bir dönüm noktasına ulaştığımızı düşünüyorum ve temel durumum: Bitcoin‘e altın yüzdesi olarak bakarsam, Bitcoin’in dijital altın olacağını düşünüyorum. Pek çok insanın benimle birebir fikirde olmadığını biliyorum. “Hayır, para olacak. Tüm Blockchain’lerin Blockchain’i olacak. Ben o denli düşünmüyorum.” diyeceksiniz. Kıymet deposu olarak hoş bir şeridi olduğunu düşünüyorum. Mükemmel bir bedel deposu olarak tasarlandı.

Mike Novogratz, Bitcoin’in 60.000 dolar ve 500.000 doları göreceği tarihleri açıkladı!

Lider kripto parayı bir bedel deposu olarak gören Galaxy Digital lideri, en büyük kripto paranın sıradaki maksadını de açıklıyor. Mike Novogratz, Bitcoin’in üç yıl üzere kısa bir müddette 10 katın üzerinde yararlar kaydedeceğini belirtiyor. Ayrıyeten Mike Novogratz, BTC’nin altın’ın 10 trilyon dolarlık piyasa kıymetini yakalamaya devam edeceğine söylüyor. Mike Novogratz bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben bunu “Piyasa kıymetinin yüzde kaçı altın?” diye düşünüyorum. Altın piyasası kıymetinin yaklaşık %6’sına sahibiz. Bence yıl sonunda %10’dayız. Bu sizi 55.000 – 60.000 dolar ortasındaki bir Bitcoin fiyatına götürür. Biliyorum, %10’a ulaşır ulaşmaz, “Peki neden 10? Neden 20 değil?” diyeceksiniz. Ve %20’ye ulaştığımızda, %50 olacağız ve sonra %100 olacağız. Yani bu yılın sonunda 60.000 dolar oluruz. 500.000 dolarlık düzeyleri ise muhtemelen 2024-2025 üzere göreceğiz… Bu düzeyler bir gecede olmaz. Giderek daha fazla eğitim ile bunun üzere daha fazla seminerle… Sonunda gitgide daha fazla topluluğun fikri satın almasıyla gerçekleşecek.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla kripto para varsayımı için “2008 Krizini Bilen Ekonomist: Bitcoin’lerimi Satıyorum! Nedeni…” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X