Aralık 1, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Usta Trader: Bu 8 Altcoin Patlamaya Hazır! Kaçırmayın…

Altcoin Daily sunucusu ve usta trader Austin Arnold, altcoin çılgınlığının ortasında bir kırılmanın doruğunda olabilecek 8 kripto parayı açıklıyor.

Austin Arnold: Federal Rezerv, bu altcoin projesini pompalayabilir

Usta analist Austin Arnold, birinci olarak merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap’ı (UNI) radarındaki en kıymetli proje olarak isimlendiriyor. Analist, St Louis federal Rezervi’nin hacim bazında bir numaralı DEX hakkındaki son araştırma raporuna dikkat çekiyor. Analist, itibarlı ajansın bir şubesinden gelen ilginin UNI tokenini 20 doların daha da ötesine gönderebileceğini argüman ediyor. Austin Arnold bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Federal Rezerv’in bir şubesinin ETH ve Uniswap ile merkezi olmayan finans (DeFi) ve DEX’ler hakkında raporlar yayınlaması… Bu epeyce değerli bir şey.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, şu anda UNI tokeni piyasa bedeline nazaran 14 numarada oturuyor. Kripto para yazım sırasında 22,8 dolar civarında işlem görüyor.

Austin Arnold: CRV, PLM, PoH ve MATIC’de patlayacak projeler arasında

Austin Arnold’un listesinde DeFi projesi Curve Finance (CRV) de var. Analist, Curve’nin Equilibrium’un Polkadot parachain’iyle entegre olmaya çalıştığını vurguluyor. Proje, wrapped Bitcoin (WBTC) üzere tokenlerin tokenleştirilmiş sürümleriyle alım satım yaparken DEX’lerdeki kayma risklerini en aza indirmeyi hedefliyor. Austin Arnold mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

DeFi yahut daha spesifik olarak DEX’lerde yükselişe geçiyorsanız, Uniswap üzere Curve üzere hareketler oluşturan ve yapanlara dikkat edin.

Analistin listesinde sırada, Binance Labs finansman cinsinde 2,4 milyon dolar toplayan Plasm Network (PLM) var. Proje, rakip ETH ve Polkadot ağları ortasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Analistin öteki seçimleri, Proof of History (PoH), Solana (SOL) ve yine markalanmış Polygon (MATIC)’dir.

Ünlü analist: Yearn.finance, AirSwap ve LoopRing’de listede

Eskiden Matic olan Polygon, ETH’nin bir numaralı akıllı mukavele platformu olma gayretinde Polkadot ile rekabet etmesine yardımcı olmak için geliyor. Yeniden markalaşmadan bu yana, MATIC fiyatı neredeyse iki katına çıktı ve 0,14 dolara kadar yükseldi. Listenin altıncısı, takımın daha önce dikkat çektiği Andre Cronje’nin projesi olan Yearn.finance (YFI)’dir. YFI ağının bir kısmı yakın vakitte atağa uğramış olsa da analist, grubun 11 milyon dolarlık hackin yaralarını sarmaya hazır olduğunu belirtiyor. Ayrıyeten analiste nazaran, bu hack tahminen de DeFi’nin spekülatif tabiatı hakkında kimi dehşetleri yatıştırdı.

Blockchain teknolojisi tahlilleri firması ConsenSys, kısa bir mühlet evvel analistin yedinci seçimi olan AirSwap (AST) için bir güncelleme başlattı. Bu proje, önden çalışmayı ve fiyat düşüşünü önlemeye yardımcı olmak için teklif talebi (RFQ) sistemlerini kullanarak DEX hacminin büyük bir kısmını yakalamayı hedefliyor..ü AST, haftalık olarak yaklaşık %92 arttı ve 0,33 dolardan süreç görüyor. Son olarak analist, ağında 40.000 günlük sürece ulaşan katman 2 ölçeklendirme tahlili LoopRing’i (LRC) öne çıkarıyor. Analist, daha fazla yatırımcının LoopRing projesine akın edeceğini de vurguluyor.

Leave feedback about this

  • Kalite
X