Aralık 1, 2022
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Ünlü Milyarder, Bu Altcoin’den Çok Sayıda Satın Alıyor!

Ünlü milyarder Mark Cuban, artık Pantera Capital tarafından desteklenen bir altcoin projesine yatırım yapıyor. Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i daima büyüyen kripto para ünitesi portföyüne ekliyor.

Mark Cuban, PowerTrade Fuel (PTF)’i altcoin portföyüne ekliyor

Ünlü milyarder Mark Cuban’ın Ethereum cüzdan adresinin içeriğine nazaran, Mark Cuban şu anda 2.500 PowerTrade Fuel (PTF) kripto parasına sahip. PTF, bir kripto opsiyon ticaret platformu olan PowerTrade’in mahallî tokenidir. PTF, bir siyah kuğu olayı durumunda (örneğin marj teminatının açık kaldıraçlı konumları karşılamak için yetersiz olduğu durumlarda) PowerTrade’deki yatırımcıları kapsayan hazinenin idare tokenidir. Pantera Capital, PowerTrade’in ana destekleyicilerinden biridir. 

Geçen yıl Eylül ayında Pantera, PowerTrade’in yaklaşık 5 milyon dolar topladığı özel bir token satışına öncülük etti. Altcoin projesinin başka destekçileri ortasında; Astronaut Capital, QCP Capital ve Signum Capital bulunuyor. PTF yazım sırasında yaklaşık 0,78 dolardan işlem görüyor ve Mark Cuban’ın zulasına 1.700 dolara yakın bir bedel veriyor. CoinGecko’ya nazaran, kripto paranın toplam piyasa bedeli 16 milyon doların biraz üzerindedir. Yazım sırasında PTF, artış istikametinde süreç görüyor.

Mark Cuban’ın en büyük yatırımı Aave (AAVE)!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının Eylül ayında süreç görmeye başlayan PTF, son 30 günde yaklaşık %108 oranında arttı. Ünlü milyarder Mark Cuban’ın en büyük kripto yatırımı, merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE)’dedir. Şu anda Mark Cuban, 500.000 dolara yakın bedelde 947 AAVE’nin sahibi.

Leave feedback about this

  • Kalite
X