Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Ünlü Ekonomistten İnanılmaz Ethereum Kestirimi: Bu Düzeyleri Göreceğiz!

Ünlü ekonomist ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, Ethereum (ETH)’un bu döngüde 20.000 dolara çıkacağını iddia ediyor. İşte ünlü ekonomistten inanılmaz Ethereum tahmini…

Raoul Pal’dan Ethereum iddiası: ETH bu döngüde 20.000 dolara çıkacak!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, taminlerinde bir ağın kıymetinin kullanıcı sayısı ile direkt bağlı olduğunu belirten Metcalfe Yasası da dahil olmak üzere birçok modeli kullanıyor. Raoul Pal’a nazaran, bir kripto paranın kıymeti benimsenmeye dayanıyor. Ethereum‘a bakıldığında Raoul Pal, önde gelen akıllı kontrat platformunun piyasa pahasının, tıpkı Bitcoin üzere etkin adres sayısı ile epeyce alakalı olduğunu vurguluyor.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal benimseme ile ağ kıymeti ortasındaki bağın tesadüf olmadığını söylüyor. Raoul Pal, Ethereum’un fiyat dağılımının faal adres sayısına karşı hareketinin, Bitcoin’in tıpkı kademedeki performansını yansıttığını açıklıyor. Ayrıyeten Raoul Pal, Ethereum’un Bitcoin’den altı yaş daha genç olduğunu ve piyasa iştirakçilerinin birebir ağ tesirlerinin devreye girmesini beklemesi gerekeceğini belirtiyor.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal: Ethereum Bitcoin’in ayak izlerini takip ediyor!

Raoul Pal ayrıyeten, BTC ve ETH’nin 1 milyon etkin adrese ulaştığı kıymetli bir dönüm noktasına bakıyor. Real Vision CEO’suna nazaran, ETH’nin büyümesi neredeyse 4 yıl ortayla Bitcoin ile birebir. İşte Raoul Pal’dan Ethereum varsayımı:

Lütfen fiyatların da BÜSBÜTÜN tıpkı olduğunu unutmayın. Fiyatlara uymadık, 1 milyon etkin adrese uyduk.

Kaynak: Real Vision

Raoul Pal, Ethereum’un fiyat ve benimseme açısından büyüme yörüngesine dayanarak, Bitcoin’in ayak izlerini takip edeceğine inanıyor. Raoul Pal hususa yönelik açıklamalarıa şunları ekliyor:

Bu, benimseme döngüsünün BİREBİR noktasında, yükselen Bitcoin ile AYNIDIR… ve benimseme döngüsünün de daha dramatik olabileceğini öne sürüyor… ETH, Bitcoin’den neredeyse 2 kat daha güzel performans gösterecek ve birebir düzenek tarafından yönlendiriliyor…  Kusursuz bir anlatı… Programlanabilir para platformu ve olağan ki Metcalfe Yasası…

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, daha fazla Ethereum kestirimi için “Ethereum Fiyatı Keskin Düştü! İşte Kestirimler ve İzlenecek Seviyeler”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Leave feedback about this

  • Kalite
X