Ocak 30, 2023
Ümraniye, İstanbul, TR
Altcoin

Ünlü Bas Gitaristi Devasa Ölçüde Ethereum Satın Aldığını Açıkladı

Gene Simmons, 4 ay evvel 300 bin dolar pahasında Ethereum satın aldığını açıkladı. Simmons, Ethereum’u, Tyler ve Cameron Winkelvoss’un yardımıyla Gemini borsasında satın aldı.

Gene Simmons muhtemelen 400 doların altındayken ETH satın aldı. Elindeki Ethereum’un pahası yaklaşık olarak 4.58 kat arttı. Bu sayı artık 1.376 milyon dolar düzeyinde.

Ethereum Alımı

Gene Simmons, kripto topluluğuna dört ay evvel Gemini borsası aracılığıyla 300 bin dolar bedelinde ETH satın aldığını açıkladı. Halk ortasında “Kiss” olarak bilinen kümenin solisti olarak tanınan Simmons satın alma sürecini bir borsadan yaptı. Bu borsa Tyler ve Cameron Winklevoss’un sahibi olduğu Gemini.

Simmons, ETH satın aldığını aşağıdaki tweet aracılığıyla kamuoyuna açıkladı.

Şimdiki Değeri

4 ay evvelki vakte geri dönersek ETH fiyatının o vakit 394 dolar düzeyinde olduğunu görüyoruz.

ETH şu anda 1.808 dolardan süreç görüyor. Bu nedenle atak, Simmon’un ETH’lerinin birinci satın alımdan bu yana 4.58 kat daha kıymetli olduğu manasına geliyor.

Matematiğe nazaran, Simmon’un elindeki Ethereum çantası, 1.376 milyon dolar kıymetine ulaştı.

Ethereum 1.800 Doları Geri Aldı ve 2 Bin Doları Test Edebilir

Fiyatla ilgili olarak, ETH bir kere 1.800 dolarlık bölgenin üzerinde süreç görüyor. Haftalık kapanış birkaç saat uzaklıkta. Bu nedenle Ethereum, yeni hafta başladığında bu düzeyin üzerinde yükselişte kalabilir.

Unutulmaması gereken nokta, Grayscale’in yıl başından beri çok fazla Ethereum topladığı. Bu yüzden ivmenin ileriye hakikat devam etmesi beklenen. Öteki taraftan, Ethereum’un Grayscale ve CME Ethereum vadeli süreç mukaveleleri aracılığıyla kurumsal çıkarlarla beslenmesi kelam konusu. Bu gelişme ETH’nin yeni tepelere tırmanmaya devam edebileceği manasına geliyor.

Leave feedback about this

  • Kalite
X